PDA

Zobacz pełną wersję : projekt DOM W PIGWOWCACH pracownia ARCHON



tata zuzi
17-09-2007, 21:00
Witam wszystkich. Poszukuję osób które mialy styczność z tym projektem.Chętnie skorzystalbym z porad osób budujących taki domek. Przeglądam strony forum,szukam,szukam ale nic i nic...... :(
pozdr adam[/b]

ATKUŚ
10-04-2008, 14:42
Witam, czy ktoś buduje w/w domek, bo przeglądam i przeglądam i oczopląsów już dostaje.... :-?

Wobor
04-05-2008, 11:47
Witam, budujących ten domek proszę o kontakt

grazi
09-08-2008, 06:02
Jestem ciekawa czy budujesz ten dom? Jest po prostu piekny i inny niz wszystkie. Dlugo przegladalam projekty, bylam prawie zdecydowana na TK30, ale na moja dzialke okazal sie za duzy. Wiec znowu szukanie i chyba na 90 procent to bedzie Dom w pigwowcach ale pomniejszona wersja czyli Dom w pigwowcach2. Moze sie odezwiesz i powiesz co dalej z Twoim pomyslem? :D

grazi
09-08-2008, 06:04
Szukam projektu i chyba to bedzie Dom w pigwowcach2 napisz czy juz budujesz ten dom? :)

grazi
11-08-2008, 12:42
minusy - nie ma garderoby, kuchnia mala, lazienki bez okien. Czy jeszcze ktos widzi inne minusy?

klabudka
26-04-2011, 15:01
To prawda, że minusem jest brak garderoby i brak okien w łazienkach. Wybierając ten projekt zwrociłam na te szczegoły uwagę. Ale po małych zmianach wygospodarowałam miejsca w pokojach na szafy. A jeśli chodzi o okna w łazienkach to jestem typem człowieka, ktory niekoniecznie potrzebuje światło w tak małych pomieszczeniach, w ktorych tak naprawdę spędza się nie zbyt dużo czasu. Jeśli chodzi o kuchnię to wcale taka mała nie jest. Własnie jestem po podpisaniu umowy na meble kuchenne i o dziwo szafek wyszło całkiem sporo. Domek jest mały,zgrabny i nowoczesny. Bardziej zależało mi na podwojnym garażu niz na tych opisanych wcześniej minusach. Juz maiłam kiedyś duży dom, z oknami w łazienkach, garderobami, prasowalniami itp. I uwierzcie wcale to nie jest takie fajne. Za dwa miesiące wprowadzam się do małego pigwowca. Myślę, że dam radę bez okien w łazienkach. :) Pozdrawiam

klabudka
14-06-2012, 09:16
Już mieszkam w moim Pigwowcu i uwierzcie wcale taki mały nie jest. :)
Jestem ciekawa czy budujesz ten dom? Jest po prostu piekny i inny niz wszystkie. Dlugo przegladalam projekty, bylam prawie zdecydowana na TK30, ale na moja dzialke okazal sie za duzy. Wiec znowu szukanie i chyba na 90 procent to bedzie Dom w pigwowcach ale pomniejszona wersja czyli Dom w pigwowcach2. Moze sie odezwiesz i powiesz co dalej z Twoim pomyslem? :D

klabudka
14-06-2012, 09:30
Witaj,
Tak wybudowałam DOM w Pigwowcach 2 i już od roku mieszkam w moim wymarzonym domku.
:)

klabudka
14-06-2012, 09:33
Tak, wybudowałam ten dom i mieszkam w nim już od roku.
Pozdrawiam