PDA

Zobacz pełną wersję : czy to normalny cennik? prosze o rade



abcde22
19-09-2007, 01:30
350 zł za metr2 skucie i wylanie 5 cm grubości wylewki w pomieszczeniu 80m2

Ponad 20 tyś zł za postawienie 15m2 ścian z suchych tynków oraz podwieszenie sufitu z płyt gipsowych.

abcde22
19-09-2007, 01:32
oczywiście sama robocizna bo materiał zakupiłem sam

Grzegorz Saczek
19-09-2007, 05:45
A ile tego sufitu podwieszanego jest? Te wzmiankowane 80m2 ?
i te 20 tyś to dodatkowo do tych 28.000 ze skucie i wylanie?
IMHO - dużo, no chyba że to jakieś pomieszczenia zabytkowe.

e-Mandzia
19-09-2007, 12:56
Jeżeli dobrze zrozumiałam i łączny koszt robocizny wynosi 48 tys., to ja chyba swojego domu nigdy nie wykończę :roll: , bo jak dla mnie to bardzo dużo za taki zakres prac.

abcde22
19-09-2007, 14:34
Jeżeli dobrze zrozumiałam i łączny koszt robocizny wynosi 48 tys., to ja chyba swojego domu nigdy nie wykończę :roll: , bo jak dla mnie to bardzo dużo za taki zakres prac.

nie dostanie takiej kwoty chocby sie przekrecił.
Dodam ze ten pan jest wyjątkowo agresywny i zmienia warunki umowy.

ANSEXXX
19-09-2007, 17:31
xxxx

e-Mandzia
20-09-2007, 08:11
Jeżeli dobrze zrozumiałam i łączny koszt robocizny wynosi 48 tys., to ja chyba swojego domu nigdy nie wykończę :roll: , bo jak dla mnie to bardzo dużo za taki zakres prac.

nie dostanie takiej kwoty chocby sie przekrecił.
Dodam ze ten pan jest wyjątkowo agresywny i zmienia warunki umowy.
WSZYSTKO JEST NA PAPIERZE TO TRZYMAJ SIE TEGO CHYBA ZE TY zmieniles jakis front robot ktory dodatkowo on musi wykonac to juz jest ionna sprawa a cennik to zalezy jaka wczesniej byla posadzka ale ogolnie wszytsko bylo powiedziane chyba przed rozpoczeciem p[rac wiec wiedziales co i za co bedziesz musial zaplacic ale mozesz na priv opisac dokladniej swoja sytuacje jaki prace musi wykonac dany rzemieslnik

Ja zrozumiałam, ten post jako pytanie. Autor nie pisał nic, że zgodził się na taką kwotę i ma podpisaną umowę :roll: .
A dlaczego o zakresie prac abcde22 ma pisać na priv :roll: ?, przecież to chyba nie jest tajemnica, bo nazwisko, ani nazwa firmy nigdzie nie padły :roll:

kenogo
21-09-2007, 15:47
Jeśli to koszty samej robocizny to strasznie drogo, może w kalkulacjach przestawił się komuś przecinek o jedno miejsce :)))