PDA

Zobacz pełną wersję : stare zdjęcia



niktspecjalny
20-09-2007, 07:03
Jakiś prosty sposób na zrobienie zdjęcia ze zdjęcia starego takiego np szarego.

pzdr.

raffran
20-09-2007, 09:06
Nie bardzo rozumiem co masz na mysli i jakie chcesz miec efekt koncowy.
Zrob skan zdjecia,a z kompa daj np.do naswietlenia,a jezeli cos bardziej zaawansowanego to mysle,ze najprosciej oddac zdjecie do laba.

niktspecjalny
20-09-2007, 10:10
Nie bardzo rozumiem co masz na mysli i jakie chcesz miec efekt koncowy.
Zrob skan zdjecia,a z kompa daj np.do naswietlenia,a jezeli cos bardziej zaawansowanego to mysle,ze najprosciej oddac zdjecie do laba.

W fotografii jestem troszku z tyłu .Możesz mi coś powiedzieć o tym naświetlaniu?Chciałem zrobić to domowym sposobem .Wacuś robi to profesjonalnie i za kasę więc tego nie chce.Pytasz co mam na myśli?A np. chciałbym pokazać inaczej moje fotki z przeszłości.No nie umie tego dokładnie wytłumaczyć.Żeby były delikatnie mówiąc podrasowane czy retuszowane.Mniej więcej o to mi idzie bo niektóre moje "białe kruki" są troszkę pomięte.

dzięki.

raffran
20-09-2007, 11:06
No to naswietlanie domowym sposobem bedzie trudne.
Piszac o naswietlaniu mialem na mysli wywolanie zdjecia z nosnika cyfrowego.
Robie to niestety tylko laby z tego co wiem.Owszem mozna i wydrukowac takie zdjecie,ale zeby efekt byl zadawalajacy to i papier specjalny i drukarka nie byle jaka musi byc.
Od wieli lat swoje zdjecia z cyfrowki wywoluje w tym labie www.labfoto.pl. Jestem z niego bardzo zadowolony i jak do tej pory nie myslalem o zmiane.
Ja bym zrobil tak jak pisalem,skan zdjecia,obrobka tak ajk chce i naswietlanie w labie.

niktspecjalny
20-09-2007, 15:24
No to naswietlanie domowym sposobem bedzie trudne.
Piszac o naswietlaniu mialem na mysli wywolanie zdjecia z nosnika cyfrowego.
Robie to niestety tylko laby z tego co wiem.Owszem mozna i wydrukowac takie zdjecie,ale zeby efekt byl zadawalajacy to i papier specjalny i drukarka nie byle jaka musi byc.
Od wieli lat swoje zdjecia z cyfrowki wywoluje w tym labie www.labfoto.pl. Jestem z niego bardzo zadowolony i jak do tej pory nie myslalem o zmiane.
Ja bym zrobil tak jak pisalem,skan zdjecia,obrobka tak ajk chce i naswietlanie w labie.

dzięki