PDA

Zobacz pełną wersję : KORONA II W Lublinie



KAJA 1
20-09-2007, 08:35
Witam

W przyszłym roku planujemy rozpoczecie budowy domku , wybralismy
projekt KORONA II . Chcielibysmy zobaczyc taki domek w realu czy może
ktos wybudował Korone II w Lublinie lub okolicach lub wie gdzie można go zobaczyć?

Pozdrawiam

PIOTR I EMILIA
30-12-2007, 23:47
Witam!
Jak nie zadaleko - to zapraszam do Grodziska Mazowieckiego.
Pozdrawiam Piotr

teszla
29-02-2008, 17:36
Witam!
Jak nie zadaleko - to zapraszam do Grodziska Mazowieckiego.
Pozdrawiam Piotr

Witam. Ja też buduję Koronę, niedaleko Leszna. Właśnie wyłazi z ziemi. Piękny dom i ma wszystko co potrzeba. Może moglibyście wkleić parę zdjęć swojego domku? Czy zostawiliście wole oko, czy zamieniliście na zwykłą lukarnę? A może mieliście dobrą ekipę dekarzy i możecie ich polecić? Pozdrawiam i będę wdzięczna za odpowiedź.

CoolaTT
02-03-2008, 19:43
A ja trochę z modyfikowaną (w wersji szkieletowej) pod Białymstokiem.

Ninorr
13-07-2009, 08:39
Witam,

Od 2 lat poszukiwałem działki idealnej. Taką znalazłem i jestem szczęśliwym posiadaczem działki w Stanisławowie Pierwszym w województwie mazowieckim.
Niestety hasło dostępu mojego profilu na muratorze gdzieś przepadło dlatego założyłem nowe świeże konto.

Projekt Korona bardzo przypadł mi do gustu (wygrał z Biesiadnym z muratora wariant I, który do tej pory był faworytem :) ).

Chciałbym rozpocząć budowę w tym lub najpóźniej w przyszłym roku i w związku tym mam pytanie. Czy mógłby ktoś z forumowiczów udostępnić mi informacje o swoich postępach w budowie na dzień dzisiejszy. chodzi mi o to czy po prostu mógłbym gdzieś zobaczyć na własne oczy realizację projektu Korona lub Korona II i ew. posłuchać rad jakich błędów nie popełnić :)

Z góry dziękuję za pomoc :)

Kasia18
16-07-2009, 09:38
WITAM , MAMY WYBUDOWANĄ "TROCHĘ" WIĘKSZĄ WERSJE TRZY KORONY
JESLI JESTES ZAINTERESOWANY PRZEŚLĘ ZDJĘCIA PZDR

Ninorr
16-07-2009, 19:01
jeżeli to możliwe poproszę o zdjęcia na [email protected] i jeżeli można info wydatkach jakie powinienem założyć do budowy w stanie deweloperskim ;)