PDA

Zobacz pełną wersję : Okna SCHUCO - nie wycięte zgrzewy plastiku w rogach futryn



Lukka_ny
20-09-2007, 11:58
Witam
Otrzymałam właśnie zamówione okna Schuco...I aż się przeraziłam wykonaniem. Przy zamówieniu nie przyszło mi do głowy by dokładniej przyjrzeć się wykończeniu w rogach. w otrzymanych oknach zgrzewy w rogach " są nie wycięte , nie wyrównane, pozostawiono dośc grube " garby - nadmiar plastiku", do tego uszczelki dochodzące do tych szwów są w dośc nieestetyczny sposób obcięte w rogach. Wezwałam fachowca z firmy , lecz jak to każdy pracownik swojego zakładu stwierdził , że tak własnie wykonują i nie da się tego zmienić. Mam juz część okien z innej firmy , które wymieniłam kilka lat temu , lecz tamte okna są wykonane idealnie. Proszę o szybką odpowiedx , czy rzeczywiście tak powinny być wykonane i co powinnam z tym zrobić .

pchelek
20-09-2007, 13:42
wyplywki zgrzein sie usuwa

bladyy78
20-09-2007, 15:12
Ja miałem i mam podobne problemyz oknami firmy oknopol kraków tez były beznadziejnie wykonane i od roku walcze z nimi zeby usuneli wszystkie wady. Ostatnio nawet okna firma zabrała na warsztat zeby je naprawić. Wady które wskazywałem naprawili ale jak je spowortem przywiezli to sie okazało ze okna sa w jeszcze gorszym stanie tzn są całe porysowane i pochlapane jakimś klejem. Po kolejnej reklamacji serwisanci przyjechali i rysy i klej usuwali papierem sciernym co doprowadziło do miejscowych zmatowień ramy w tych miejscach w których urzywano tego papieru :evil: . Teraz pisze ostatnią reklamacje w której bede rządał wymiany okien na nowe a jeżeli to nie pomoże oddaje sprawe do sądu. Wiec tobie proponuje udać sie do sądu konsumenta tam Cie ktos juz pokieruje jak napisać reklamacje zeby była skuteczna, bo w innym wypadku firma bedzie cie zbywać ze wszystko jest dobrze wykonane.

I.W.
20-09-2007, 20:32
Ktoś na produkcji zapomniał wsadzić we frezarkę. 13 lat temu na takiej robiłem przez tydzień na praktykach. :wink:

bwojtek
20-09-2007, 21:08
Ktoś na produkcji zapomniał wsadzić we frezarkę. 13 lat temu na takiej robiłem przez tydzień na praktykach. :wink:
Każdy liczący się obecnie producent ma automatyczną linię czyszczącą. To co ty opisujesz to technologia rodem z garażu zwanego "producent okien" (czego niestety nadal jest wiele).
Lukka_ny
Możesz dać jakąś fotkę bo nie do końca rozumiem, która część wypływki jest nieoczyszczona.

s-chodorowski
15-11-2015, 11:49
Witam mam identyczny problem z oknami plastbubu.Poziom wykonania rodem z garażu.W poniedziałek konfrontacja na budowie.Dealer stwierdził ze generalnie jest ok.

nikt ważny
18-11-2015, 18:54
nie jest tak tragicznie jak się wydaje ;) z tego co widać
Natomiast listwy przyszybowe do ponownego przeszklenia,