PDA

Zobacz pełną wersję : JESTEM TU NOWA



Aga J.G
26-07-2003, 15:40
mam pytanie co sadzicie o projekcie znajdujacym sie na tej stronie a może ktos go budowal czy koszty tam wyliczone sa realne dodam że uzbrojona działkę posiadam Pozdarwiam wszystkich. :D
http://www.studio-projekt.com.pl/1001.htm

Wit
26-07-2003, 16:31
mam pytanie co sadzicie o projekcie znajdujacym sie na tej stronie a może ktos go budowal czy koszty tam wyliczone sa realne dodam że uzbrojona działkę posiadam Pozdarwiam wszystkich. :D
http://www.studio-projekt.com.pl/1001.htm

Rozklad pomieszczen pasuje do wejscia od wsch/pnwsch. Jest OK dla rodziny 2+3. Choc dla mnie jest odrobine za ciasny. Widac to po rozkladzie mebli. Np przechodzac z kuchni do pokoju dziennego przez jadalnie bedziemy potracac krzesla. Brak drugiego prysznica (jeden jest przy wannie w lazience na gorze) - naprawde sie przydaje (ale mozna wytrzymac bez (zalezy ile dziewczyn w rodzinie :)). Pomieszczenie 1.10 chyba trzeba czesciowo przeznaczyc na spizarnie bo w 1.2 jest chyba mini kotlownia (tam jest komin). Kominek super - przy tej powierzchni da sie nawet ogrzac nim caly dom (moze nie w zimie ale w jesienne i wiosenne chlody).

Jesli chodzi i wycene budowy wydaje sie ok. 1500 za m2 to calkiem przyzwoicie. Oczywiscie ostatecznie wszystko bedzie zalezec jakie dostanie sie ceny na materialy itd.

jolana
26-07-2003, 16:36
Czesc Aga, ładny i prosty domek sobie wybrałaś.
Ale czy cena budowy 1000 zł za m2 powierzchni netto jest możliwa do uzyskania, raczej wątpię. Nie mniej jednak domek nie powinien być drogi.
Pozdrawiam i miłego budowania.

P.S. Wstąp do grupy wrocławskiej :D

maag
26-07-2003, 20:24
Bardzo ładny,
a co do ceny to myślę, że wiele zależy od Twojego wkładu pracy.

Pomyśl nad kotłownią, jakie planujesz ogrzewanie?
Zgadzam się z Witem przydałby się na dole prysznic, i to bardzo, wierz mi :wink:

pozdrawiam

Aga J.G
26-07-2003, 21:00
dzięki bardzo za odpowiedź, ajesli chodzi o ten prysznic na dole to w moim zamiarze ma być mam nadzieje że się zmieści.
Pozdrawiam wszystkich. :D

Aga J.G
31-07-2003, 23:26
Widzę że już nikt nic niechce mi doradzić czy to jest wykonalne czy nie :evil: