PDA

Zobacz pełną wersję : projekt c50 i c14



beata.laudanska
28-07-2003, 10:44
Poszukuje osób, które buduja , budowały lub widziały na żywo wymienione projekty, chetnie dowiem sie czegoś więcej o ich wadach i zaletach ( projektów oczywiście).Czekam na info!

mlk
24-11-2003, 10:06
Witam

ja zastanawiam się nad C14 (ma jeden z lepszych stosunków ceny do powierzchni)
znalazłaś kogoś budującego już C14?

MALANDRZEJ
05-01-2004, 10:12
Wybrałem C14 Mam już projekt. Załatwiam formalności. Nie znam jeszcze wszystkich wad i zalet. Pewnie wszystko "wyjdzie w praniu".

AniaP
11-01-2004, 09:11
Malandrzej,
Witam. Ja również zastanawiam się nad C 14, ale oprócz prezentacji w Muratorze nic więcej nie wiem. Może masz jakieś wiadomości co do projektu lub osób, które budowały? Czy masz jakiś orientacyjny koszt budowy C 14? Będę wdzięczna za każdą wiadomość. Zastanawiam się też na technologią i zaczynam sprawdzać temat technologii szkieletowej. Moja dzisiejsza obecność to debiut na Forum. :oops:

MALANDRZEJ
18-02-2004, 10:30
Witam
Jeszcze nie znam całkowitych kosztów (oprócz tych z katalogu) Jestem na etapie rozmów z murarzami, hurtowniami, etc.. Na razie nie zdecydowałem jeszcze o pokryciu dachu, kotłowni i kilku innnych rzeczach więc trudno jeszcze cokolwiek szacować dokładniej. Jak będę miał coś więcej dam znać. Aha, jeszcze Nie widziałem domu, nie rozmawiałem z nikim kto taki dom budował.
Pozdrawiam

Olkalybowa
07-01-2005, 13:58
Cześć.
Zdecydowałam sie na C14.Mam projekt,znalazłam wybudowany C14.Pan był tak miły i oprowadził po domu.
Zanim kupiłam projekt wysłałam wniosek o zmiany do autora projektu:
1.Zwiekszenie wysokości ściany kolankowej o 2 pustaki.
2.Rezygnacja z okien połaciowych od strony prawej.
3.Powiększenie powierzchni pokojów na poddaszu użytkowym, kosztem tarasów (przesunięcie ścian zewnętrznych o 1m w głąg tarasu).
4.Powiększenie powierzchni dachu (przedłużenie do wysokości ścian parteru).
5.Rezygnacja z kominka i komina kominkowego.
6.Zmiana konstrukcji stropu nad parterem z mieszanej (aktualnie na części jest strop monolotyczny-nad tarasami) na jednolity- teriva.
Zgodę dostałam.
Czekam tylko na przypływ gotówki i zaczynam budować. :P

Olkalybowa
07-01-2005, 14:24
Zrezygnuje również z ze ścianek działowych między holem a salonem.