PDA

Zobacz pełną wersję : czy to dobra cena - pomó?cie, pilne!



wg
28-07-2003, 12:00
Dom http://www.archi-projekt.com.pl/projekty/ap_121.htm
APS 121 Archi-Projekt
Cena robocizny:
stan "0" -10 tys. - fundamenty, rozprowadzenie kanalizacji, przepusty podłoga na gruncie, wymiennik gruntowy rurowy pod domem
parter - 10 tys.
poddasze (bez dachu) - 10 tys.
Wchodzi w to strop, kominy, schody itd. czyli stan surowy otwarty bez dachu
Czyli robocizna razem 30 tys. bez dachu, budowa jednowarstwowo z lekkich bloczków, okolice Warszawy. Czy to dobra cena? Pilne!
Włodek

KrzysiekSw
29-07-2003, 06:22
Cześć!
Spójrz na temat "Czy to dobra cena? - murarze".
Sam jestem na etapie szukania ekipy i już widzę, że można dużo taniej, tylko nie szukaj fachowców z Warszawy a gdzieś z biedniejszych rejonów.

Pozdrawiam

KrzysiekSw
29-07-2003, 06:24
No, ale Ty nie napisałeś jaki duży domek, bo jak 250m2 użytkowej :wink: to ja się nie odzywam :roll:

Jeszcze raz pozdrawiam

wg
29-07-2003, 07:58
Napisałem w pierwszej lnijce

KrzysiekSw
29-07-2003, 08:36
Jeżeli chodzi o skrót, to - "Nie można odnaleźć strony".
Może będzie prościej, jak poprostu napiszesz ile m2 użytkowej i czy dużo bajerów typu wykusz, czy skomplikowany dach.

Pozdrawiam

wg
29-07-2003, 08:46
Zamiast kożystać z linku można wejść na www.archi-projekt.com.pl, domy z poddaszem użytkowym, ostani z nich to APS 121. Powiększyłem trochę garaż i teraz jest 180m2 pow. użytkowej, dach dosyć skomplikowany z trzema wykuszami i trzema balkonami, garaż dwustanowiskowy, ale CENA JEST BEZ DACHU. Myślisz, że to za drogo? Żeby to zweryfikować planuję zamówienie profesjonalnego kosztorysu. Kiedy wstawiłem ceny z SEKOCENBUDU do ślepego kosztorysu wyszło drożej ale nie wiem czy to dobrze zrobiłem. Aha pow całkowitej jest 316m2 ale nie wiem jak to jest liczone.

KrzysiekSw
29-07-2003, 09:08
Powierzchnia całkowita różni się od użytkowej tym, że do całkowitej doliczasz garaż ,kotłownię itd (dokładnie mogę Ci podać jutro).
Robisz na rachunek?
Mógłbym Ci polecić dobrych, pewnie tańszych, ale to i tak będzie drogo.
Może za tydzień pojadę do Lubartowa oglądać robotę ekipy, która chce za całość od fundamentów po dach za 12 tys (135m2 użytkowej), niestety chcą żeby ich żywić, ale na to mogę sobie pozwolić.

Kret obiecał podać namiary na jeszcze tańszych

Pozdrawiam

zbyszekP
29-07-2003, 18:35
O, widzę, że i tu umieścileś swoje pytanie. Jeżeli chcesz, aby można bylo bezpośrednio korzystać z linku, który umieścileś w swojej pierwszej wiadomości, to usuń kropkę, która jest na końcu linku.

Pingwin
08-08-2003, 12:18
Dla porównania dom - okolice Poznania 260 m2w parterze + 80m2 poddasze - cena za stan jak u Ciebie - bez dachu to 24 tys. brutto - przed negocjacjami. Ekipa sprawdzona, bardzo solidna i dokładna

Leszek T.
20-08-2003, 21:10
Ja znalazłem z trudnością ekipę za 13.000 zł całość, tzn. od ułożenia kanalizy do dachu z orynnowaniem i obróbką kominów. Płaciłem za etapy tak że wyszło 13,000zł.
Pozdrawiam.