PDA

Zobacz pełną wersję : Grazka czy Granat?



angelb
27-09-2007, 22:24
Co sadzicie o tych dwoch domkach?
http://www.projekty.ign.com.pl/?id=368&p=detail

http://www.projekty.ign.com.pl/?p=detail&id=161

Prosze o Wasze opinie-ktory projekt Wam sie lepiej podoba i jak myslicie czy kwota 250 tys.wystarczy na stan surowy zamkniety?

LubMar
28-09-2007, 11:52
witam
obydwa domki wizualnie podobne do siebie, jeżeli chodzi o wybór to może losowanie :D

ja mam bardzo podobny projekt (no może ciut mniejszy) tylko że nad garażem dach jednospadowy i za 250 tyś to już mieszkam w środku z wykończeniem

pozdrawiam

fato
28-09-2007, 13:16
Polecam bardzo fajny domek właśnie jestem na etapie jego budowy. Pozdrowionka.

angelb
29-09-2007, 16:20
wizualnie chyba bardzej podoba mi sie Grażka(pokoje na górze są wystarczająco duże porównując z pokojami w Granacie)..........,ale jak myślicie jaka będzie różnica cenowo w wybudowaniu tych dwóch domków???(stan surowy zamknięty-wykończenie to wiadomo że zależy od standartu)....na stan surowy zamknięty przeznaczam 250 tyś.czy to wystarczy???(poszczególne prace będą wykonywać małe ekipy-zero wkładu pracy własnej)jak sądzicie jest to realne w tych kosztach wybudowanie???

Bezdomna
29-09-2007, 16:34
Chyba granat ładniejszy, ale za to mniejsza kuchnia. Elewacje bardziej mi sie podobają. Tylko garaż podwójny bym zrobiła. 250 powinno spokojnie wystarczyć. Nam 150 starczyło.

wasiek
29-09-2007, 20:57
Witam,
zdecydowanie Granat. Sama Go buduję i widzę, że układ wewnętrzny jest bardzo funkcjonalny.... :D :D :D
Pozdrawiam

Izulek
29-09-2007, 21:14
Granat :) już niedługo będziemy go budować.
Nie wiem czy dobrze myślę, ale Grażka chyba jednak może być droższa w budowie (dach, okna) ... chociaż ... :roll:

angelb
03-10-2007, 10:36
Czy ktoś buduje lub wybudował już Grażke?

angelb
08-10-2007, 11:58
rozmawialam dzisiaj (na gg)z panem z biura P Projekt,powiedzial mi ze przyblizony koszt budowy w stanie surowym zamknietym to ok.170 tys,troszke malo mi sie wydaje(myslalam ze tak gdzies z 200-250 tys wyjdzie),ale fajnie by bylo jak by sie udalo w 200 tys.zmiescic.Jak myslicie czy to realne przy dzisiejszych cenach?Jeszcze sie niezdecydowalam GRAZKA czy GRANAT.... :roll:

art1111
08-10-2007, 14:31
jezeli potrzebujesz 3 sypialni /rodzina 2+2 np./ to wez pod uwage, ze w Granacie nie ma garderoby. taki malutki stryszek nad garazem tylko. w Grazce nad garazem /przynajmniej w rzucie/ jest duza przestrzen. Dach w Grazce wydaje sie byc drozszy w budowie, jezeli to bardzo istotne.
pzdr

fato
08-10-2007, 18:05
jezeli potrzebujesz 3 sypialni /rodzina 2+2 np./ to wez pod uwage, ze w Granacie nie ma garderoby. taki malutki stryszek nad garazem tylko. w Grazce nad garazem /przynajmniej w rzucie/ jest duza przestrzen. Dach w Grazce wydaje sie byc drozszy w budowie, jezeli to bardzo istotne.
pzdr


Ten stryszek to nie jest taki malutki :D :D :D mam już zrobiony i jest on można powiedzieć duży 21,3 m2 to mało?? oczywiście do wykorzystania będzie ok.17 m2

mewka13
13-12-2007, 10:09
witam
obydwa domki wizualnie podobne do siebie, jeżeli chodzi o wybór to może losowanie :D

ja mam bardzo podobny projekt (no może ciut mniejszy) tylko że nad garażem dach jednospadowy i za 250 tyś to już mieszkam w środku z wykończeniem

pozdrawiam

Granat, który jest wg. mnie super domkiem jest ciut za szeroki na moją działkę, więc szukam czegoś podobnego, ale mniejszego. Mam wobec tego prośbę - o jakim domku piszesz? Może będzie to projekt, który i dla mnie będzie odpowiedni. Pozdrawiam.