PDA

Zobacz pełną wersję : BLACHODACHÓWKA POLONICA - opinie, kolorystyka, uwagi, dyskusja



lena31
28-09-2007, 07:42
Witam,
Wykonawca mojego dachu zaproponował blachodachówkę Luna firmy Polonica. Niewiele slyszałam o tej firmie. Na innym forum budowlanym ktoś odradzał blachodachówkę Polonica ale nie podał żadnych argumentów. Czy to dobra firma? Cena przyznam jest doś korzystna a jak to ma się do jakości? Czy ktoś z forumowiczów ma taką blachodachówkę? Muszę szybko podją decyzję. Pomóżcie.

lena31
28-09-2007, 16:14
Nikt nie ma takiej blachodachówki???

justa*
28-09-2007, 16:31
Ja mam, ale dopiero co kupiłam i w przyszłym tygodniu mam nadzieję będzie na dachu. Też chętnie się dowiem, czy ktoś już ma tą blachę na dachu.

woody
05-10-2007, 09:12
Też się na taką zdecydowałem - a jak tam Twoja decyzja?

hugojarek
07-02-2017, 21:11
Polonica Kielce, blachodachówka ZARDZEWIAŁA po 7-miu latach. Gwarancji miało być 10 lat. Nie uznali gwarancji, ponieważ firma zmieniła nazwę na polonica d.com sp. z o.o.

zibi_zg
04-06-2017, 12:45
Polonica Kielce, blachodachówka ZARDZEWIAŁA po 7-miu latach. Gwarancji miało być 10 lat. Nie uznali gwarancji, ponieważ firma zmieniła nazwę na polonica d.com sp. z o.o.

Blachodachówka firmy BORGA, to samo, degradacja na całej połaci. Blacha za 33zł/m2 a wygląda jak za 15!!!
390478
Co prawda zainteresowałem się po 10 latach i 4 miesiącach ale stopień degradacji wskazuje, że coś z nią zaczęło dziać się wcześniej.
Nie polecam. Po oględzinach przez przedstawiciela firmy Borga usłyszałem: "I tak u Pana nieźle wygląda!!" Czy to znaczy,że ktoś inny ma większy złom na dachu? Ciekawe tłumaczenie!
hugojarek wpadliśmy ale niech to będzie przestrogą dla pozostałych. Pozostałem inwestorom radzę zapomnieć o Polanica i Borga.