PDA

Zobacz pełną wersję : Adrian Bartosiak NIE POLECAM !!!



Skypoll1
29-09-2007, 00:50
Firma budowlana z Brwinowa, Nie polecam ! Typowy oszust budowlany! Nigdy nie dotrzymał terminu prac. Fuszerka za fuszerką . Kłamie i oszukuje na każdym spotkaniu. Oszukuje na mareriałach budowlanych. NIE ma uprawnień budowlanych - czego się nie dotknie koncertowo wam zepsuje. Uważajcie na jegi teścia twierdzi ,że jest policjantem i może Was załatwić. Pijani robotnicy okradają inwestorów. Kradną wszystko co ma jakąkolwiek wartość. Ma tyle spraw w Sądzie ,że firma jest od dawna w upadku. Uczulam na dawanie zaliczek-nie zobaczysz ani materiałów ani wykonanych prac.Zatrudnia ludzi z nagonki, nie płaci im i nie ubezpiecza stąd zmuszeni są do okradania inwestora poprzez wynoszenie ( kradzież) wszystkiego co ma jakąkolwiek wartość.UWAGA NA OSZUSTA !

Arkady1978
29-09-2007, 10:49
A może jakieś konkrety

mery26
04-10-2007, 13:19
no przeca Skypoll same konkrety daje. Ja również się przyłącze-na czarnej liście mazowieckiej już jakiś czas temu ostrzegałem przed facetem. Dziwie się że jeszcze funkcjonuje. Potwierdzam-OSZUST. Po co tacy ludzie wogóle zatruwają życie inwestorom. Jak nie daje sobie chłopaczek rady to niech się łapie za łopate i sam zapi...tala a nie bawi w firemke pseudo budowlaną. Faktycznie pracownicy z łapanki w większości bez kwalifikacji-ci co coś potrafią uciekli dawno robić na własny rachunek. Dziwnych ludzi których bartosiak przywoził sam uczyłem jak robić. Zmarnowane nerwy i pieniądze, rozgrzebana robota, stracony czas.
UNIKAĆ!!!
pozdr.