PDA

Zobacz pełną wersję : APA-DOMY - Opinie



Perkoz
29-07-2003, 07:14
Witam,

Czy ktoś kupował projekty domów w firmie APA - DOMY? (www.apa-domy.com.pl)

Przymierzam się do projektu "KRESKA", ale chcę najpierw rozeznać solidność firmy.

Jeżeli ktoś miał z nimi jakieś kontakty - proszę o opinię. Z góry dzięki za pomoc.

Gesiu
29-07-2003, 07:21
Kupiłem projekt Kreska, wszystko wyglada ok, jeszcze nie zaczalem budowy

araman
29-07-2003, 07:53
Nie wiem czy to ta sama firma z Białegostoku jeżeli tak to kupiłem projekt Korona i jestem zadowolony. Kontakty telefoniczne z Panem Charkiewiczem też dały pozytywne wrażenie. Ktoś u mnie buduje ten dom -Kreska

YEYO
29-07-2003, 08:00
Mam FIORDA. Właśnie tynkuje. Firma sama OK. Ale sprawdź kto robił projekt instalacji elektrycznej i CO. W moim jest tak jakby bez ładu i składu. Elektrykę przerobiłem (wykonałem) sam wg własnego widzimisie. Grzejniki i rozmieszczenie też przerabiałem sam wg mojej skromnej wiedzy. W konstrukcji miałem dwa stalowe słupy podpierające dach a umieszczone bez sensu. Zrezygnowałem z dachówki, jętki wsparłem o ściany i wywaliłem słupy. Jętki miałem tak umieszczone że pomieszczenia miały na poddaszu ponad 4.5 m wysokości. Obniżyłem jętki i mam duży strych i normalne poddasze. To tyle. Warto zobaczyć więc projekt zanim się kupi, albo od razu założyć że jak coś nie pasuje to zmieniam i już. Najpierw przeglądałem projekty firmy "MTM Styl" ale po 2 projektach miałem serdecznie dosyć.

jprzedworski
29-07-2003, 08:27
Ja wybrałem Zacisze z garażem. Na razie na tym forum znalazłem jedną realizację Zacisza (bez garażu). Znajdziesz w dziale "Zdjęcia domów", dom Alex. Ja mam na razie tylko projekt, bo załatwiam formalności i prąd. Dopiero "w praniu" mogą wyjść jakieś problemy. Sama firma jest OK we współpracy. Ponieważ teraz trzeba 4 egzemplarze projektu do pozwolenia, dosłali mi ten czwarty szybko i całkiem gratis.

Gesiu
29-07-2003, 08:43
Dzwoniles do nich o ten 4 egzemplarz?

jprzedworski
29-07-2003, 08:58
Wysłałem maila.

Perkoz
31-07-2003, 06:42
:lol: Dzięki za pomoc