PDA

Zobacz pełną wersję : A może tak poszerzyć Forum o dział niesolidnych fachowców?



vacus
29-07-2003, 08:03
Myślę, że każdy z forumowiczów chętnie odwiedzałby taki dział w którym mógłby według podziału administracyjnego (np. siedziba wykonawcy) sprawdzić przed podpisaniem umowy czy ktoś nie wystawił mu negatywnej referencji

zbyszekP
29-07-2003, 16:38
W pewnych krajach są specjalne instytucje, które zajmują się takimi sprawami. Np, Better Bussines Bureau w USA. Można tam zadzwonić i sprawdzić firmę zanim się cokolwiek podpisze.
Nie wiem jak ma się nasze prawodastwo do Twoich propozycji? Czy w ogóle wolno coś takiego oficjalnie zrobić?

vacus
29-07-2003, 19:20
Prawo powinno służyć prawowitym obywatelom i nie powinno ukrywać partaczy i oszustów. Jeśli na to nie pozwala to powinno być zmienione. Pisząc tą propozycję zostawiam to do rozpatrzenia autorom Forum osttanio jednak coraz częściej słyszę o różnych formach infomowania o niesolidnych partnerach. Może się jednak da?

pawel.k2
29-07-2003, 21:03
Proponuję również listę niesolidnych inwestorów - tak dla równowagi.

vacus
29-07-2003, 21:16
Bardzo dobra propozycja dlaczego mam korzystać tylko ja niech wykonawcy też będą uprzedzani o niesłownych i niewypłacalnych inwestorach !!!!