PDA

Zobacz pełną wersję : drzwi wewnętrzne



Zołza
01-10-2007, 13:48
co sądzicie o drzwiach firmy PORTA

cemik1
01-10-2007, 14:01
Drogie i brzydkie.

Andriu
01-10-2007, 14:09
ostatnio kobieta pisała że po chyba 2 latach odchodzi jej okleina, wg. mnie to badziewie, lekka rysa i nic się już z nimi nie da zrobić, no chyba że w okleinie naturalnej, może coś lepiej ale co to jest za okleina 0,5mm a nawet mniej grubości. moi znajomi mają i co sezon jesienny drzwi pęcznieją i chaczą o futryny, ścierając sobie kanty, Osobiście to tylko drewnoo i to polecam i to nie jakiś badziew sosnowy z kastoramy typu za 150 zł bo to jeszcze gorsze od laminowanych. poszukaj w okolicy dobrego stolarza sprawdź technologie najlepiej żeby były klejone warstwowo wtedy sie nie krzywią i nie zmieniają wymiarów
Mi właśnie przywieźli w piątek takie że hoho teraz czekają na montaż

Zołza
01-10-2007, 14:17
no właśnie mnie też sie nie podobają a mam w okolicy stolarza który robi dębowe za 1300 zł (skrzydło plus ościeżnica) DĘBOWE i nie wiem co zrobić
Gotowe Porty byłyby za 3 tygodnie a stolarz zrobi w grudniu a my już mieszkamy i troche zaczyna nam brakować drzwi

adiz1
01-10-2007, 14:26
co sądzicie o drzwiach firmy PORTA

Mnie akurat podobają się. Jeśli będę kupował drzwi wewnętrzne, to właśnie Porta lub Polskone. I to modele z niższej półki cenowej.

Rav
01-10-2007, 14:32
co sądzicie o drzwiach firmy PORTA

Używam od prawie 2 lat. Porta Nova. Ościeżnice typu Prestige.
Super drzwi. Jestem bardzo zadowolony.
Niedrogie, efektowne i efektywne.

andre59
01-10-2007, 15:36
Mam drzwi wewnętrzne PORTA Londyn, białe, lakierowane z ościeżnicami regulowanymi.
Dobra jakość i przystępna cena.

bartek kopec
01-10-2007, 18:55
debowe za 1300 z montazem???? netto czy brutto? ja bym sie nie zastanawial jesli pasuja do wystroju to drewno jest drewno sam w tym fachu troche robilem wiec ta cena jest atrakcyjna wiem to na pewno a co z opaskami itd?

gogo5660
01-10-2007, 19:19
Porta przereklamowana i za droga

AMP
01-10-2007, 19:57
A tu akurat cudów nie ma - jaka cena taka jakość i trwałość.
Gdyby było mnie stać to kupiłbym drzwi np. SAPELLI - drzewo a nie tam jakieś plastry miodu czy inny schajs.

d5620s
01-10-2007, 21:09
Drewno w drzwiach wewnętrznych-tylko dąb, ale składowany minimum cztery lata. Inaczej rozeschną się, zniekształcą i będą szczeliny. Jak komuś pasuje to do wystroju to ok:) Zastanawiałam się nad drzwiami robionymi na wymiar i nawet odwiedzilismy znajomą, która polecała nam pewnego stolarza... Drzwi ładnie wykonane ale po 1,5 roku użytkowania było widać ww. problemy.... Koleżance to nie przeszkadzało, nawet dodawało uroku wnętrzu-takiego starodawnego. U mnie nowoczesne więc odpada.

Co do PORTY to firma ma lepsze i gorsze okresy. Były linie fajne w uzytkowaniu i totalne pomyłki. Przy zamawianiu zwóć uwage na ościeżnice-niektóre modele sa nie do przyjęcia po prostu-inne -z klasą...

Ja wybieram drzwi z MDF, pokrywane okleiną drewnianą-cena wyższa od tych drewnianych ale produkt na lata-tez widziałam po 5 latach użytkowania, w dodatku przez dziatwę....

Zołza
02-10-2007, 07:50
mamy dylemat bo stolarz zrobił nam schody i są super ale nad drzwiami sie zastanawiam, zwłaszcza że sa potrzebne także do łazienki, boję się że będą szczeliny

a biorąc pod uwagę fakt że po schodach się chodzi a drzwiami trzaska to tym bardziej się boję

oglądaliśmy wczoraj tę portę londyn w okleinie olcha wyglądały ok i portę nova orzech 1 tego typu kolory będą nam pasować do wnętrza,

pewności jednak nie mam a jak ję już wstawię to będę na nie patrzeć przez lata