PDA

Zobacz pełną wersję : BUDOWA GARAŻU



Loko15
02-10-2007, 16:44
Witam. Chciałbym się dowiedzieć jakie byłyby mniej więcej koszta budowy garażu.
Chodzi mi o cenę całkowitą. Od projektu, pozwoleń aż do wybudowania.

Jeszcze jedno pytanko. Lepiej dostawić garaż do istniejącego garażu czy postawić wolnostojący?

Garaż jaki chciałbym wybudować to 7m x 10m x 4,5m (szer. x dłu. x wys.)

No i chciałbym wiedzieć jakie koszta dachu. Nie trzeba uwzględniać rzeczy typu drzwi i okna.

Chodzi mi o cenę garażu tzn. fundament, ściany, dach, i podłoga (jakaś wylewka albo coś)
Garaż ma posiadać kanał.

Chcę dowiedzieć się tylko cenę orientacyjną.

Piterek
02-10-2007, 20:00
Cześć,
garaż 7x4,6x3,5 m koszty materiały silka około 2,6 K, drewno na wieźbę około 1,8 K (dach nie prosty ma jakby lukarne), ciesielka 1,2 K
Pzdr
Piotr

Waldemaro2007
04-10-2007, 20:17
Witam.....

http://www.z500.pl/garaze/7/pdf/gz7_rys_szczeg.pdf

Taki garaz wycenli mi kilka dni temu ( l-no wlkp) na :

- muraz - s.surowy( cegla 24),wiezba+ pelne deskowanie =23K
- dekarz - dachowka ceramiczna Ruppceramika Sirius 13, orynnowanie LINDAB, gasiory i ine akcesoria potrzebne do dachu + usluga = ok 18K ( jest to niepewne, torszke wygorwania cene mi dali za usluge 65zl/m polozenia dachowki oraz rynny - MASAKRA - przeciez to jest prosty dach). Ta sama firma jakos na przelomie sierpnia/wrzesnia polozyla mi dach+ orynnowanie za 50zl/ m !!! a teraz co....:/

Wiec koszty budowy takiego wydawalo by sie smiesznego garazu wychodza astronomiczne:/ zastanawiam sie czy robic ten garaz z tylu dzialki:/ a gdzie jeszcze jaka fajana brama, elektryka..eh...
Pozdr,

Piterek
04-10-2007, 21:24
Cześć,
garaż 7x4,6x3,5 m koszty materiały silka około 2,6 K, drewno na wieźbę około 1,8 K (dach nie prosty ma jakby lukarne), ciesielka 1,2 K
Pzdr
Piotr
Zapomniałbym robocizna murarzy 12K w tym tynki wewnętrze oraz podłoga w garażu. :)