PDA

Zobacz pełną wersję : Czy mo?na utworzy? czat?



baba
11-03-2002, 20:28
W związku z tym, że przeglądanie forum zabiera coraz więcej czasu, czy nie można byłoby przenieść rozmów towarzyskich na czat?Może Redakcja ma pomysł jak to zrobić?. Nie złoście się na mnie, ale to chyba będzie lepsze niż zmuszać wszystkich , którzy nie mają komputera w pracy, do czytania wieczorem waszych rozmów, skądinąd sympatycznych.baba

11-03-2002, 21:42
mowilam o tym na spotkaniu, ale nie wiem, czy zdolalam sie przebic przez tysieczniaka :wink:

Frankai
12-03-2002, 06:21
Żeby wszyscy nie musieli czytać bzdur, utworzono na naszą prośbę "Klub budujących", gdzie ja nieźle nabiłem postów. W wątkach tematycznych staram się unikać małokonkretnych wypowiedzi, ale to wymaga dyscypliny od wszystkich. Sprawę trochę polepszy brak anonimów. Dobrze by było, żeby pisać klarownie temat wątków, a Redakcja mogłaby udoskonalić wyszukiwanie. Pewne słowa powtarzają się zbyt często, więc przydałyby się opcje "I", "LUB", "MUSI", "POWINNO", itp. Brakuje tam też ograniczenia się do konkretnych dat (np. 01-10-2001 do 10-10-2001).
Liczba konkretnych postów raczej będzie rosnąć, bo jest coraz więcej użytkowników i czat Ci nic nie da.
Pozdrawiam

Frankai
12-03-2002, 08:23
Aha - dobrym sposobem na czytanie Forum jest użycie Szukaj bez parametrów. W ten sposób dostajecie komplet ( 200 ) ostatnich wypowiedzi wraz z datami i autorami - i już wiecie co Was interesuje. Ja tak robię, bo już nie nadążam.

agi
08-08-2002, 20:41
Popieram pomysł!!!!!!!!!!!!!!!