PDA

Zobacz pełną wersję : oczyszczalnia EKO-SUM - kaszaniaste wlazy to norma ?



maudi
06-10-2007, 07:42
no wlasnie, na zywo wlazy w takiej oczyszczalni wygladaja tandetnie, tandetnie obciete i przykryte tandetnymi deklami, spodziewalem sie ze beda one szczelne... a tu takie dziury ze trzeba to chyba zakopac zeby nie smierdzialo... jak jest w innych oczyszczalniach ??? czy sa gdzies takie ladne z uszczelka, zakrecane ?

maudi
07-10-2007, 19:27
hej, nikt nie ma oczyszczalnie eko-sum ? albo czy wszystkim innym wlazy do oczyszczalni innych wykonawcow sie podobaja ??? pytam bo nie wiem czy tak nieestetycznie/nieszczelnie wykonany wlaz to norma???

janusz_21
07-10-2007, 23:45
Witam! Z tego co się orientuję(kiedyś szukałem)te baniaki w kształcie kuli (2m3) eko-sum ma od AZG z Łodzi. sam mam takie wykorzystane do oczyszczalni. Dekle mają otwory o śr 15-20mm i przebywając w pobliżu nie wyczuwam żadnych "woni" Mnie to nie razi, zawsze możesz kupić coś bardziej estetycznego, tylko ile kosztuje? Pozdro!

maudi
17-10-2007, 19:58
Witam! Z tego co się orientuję(kiedyś szukałem)te baniaki w kształcie kuli (2m3) eko-sum ma od AZG z Łodzi. sam mam takie wykorzystane do oczyszczalni. Dekle mają otwory o śr 15-20mm i przebywając w pobliżu nie wyczuwam żadnych "woni" Mnie to nie razi, zawsze możesz kupić coś bardziej estetycznego, tylko ile kosztuje? Pozdro! nie nie, z tego co wiem oni sami je robia... ale mam juz inna oczyszczalnie 2 m3 z 3 komorami w podobnej cenie do EKO SUM :D