PDA

Zobacz pełną wersję : płytki i drzwi wew.



Tahoma
06-10-2007, 10:42
ile za połozenie m2 płytek i wstawienie drzwi wew. wraz z oscieżnicą (Kraków). Terminowego i solidnego fachowca znacie?ja sie do Krakowa przeprowadzam i zadnej złotej rączki nie znam...HELP!
[email protected][/list]

RENE-ENES
15-10-2007, 00:13
drzwi wew. zazwyczaj przy zakupie to 100 zł za sztukę i 7% vat. ja wziąłem na 22% i ekipa która przywiozła od razu zapytała o montaż i skończyło się na 30 za sztukę z materiałem,

26-10-2007, 10:39
Wczoraj facet mi powiedział, że za montaż drzwi wewnętrznych - uwaga! 250 zł :o
A glazurnik, który teraz u mnie kładzie płytki, chce 180 zł, a ja myślałam, że to drogo :lol: i znajdę tańszego.
A ile może kosztować powiększenie otworu drzwiowego? Zostawili mi za wąskie otwory i teraz muszę je powiększyć, żeby nie robić drzwi na zamówienie. Z powodu braku kasy drzwi miały być tanie, żeby kiedyś można było wymienić na lepsze. Teraz się okazało, że wstawienie drzwi + powiekszenie otworów, to koszt wyższy niż same drzwi :evil:

janrenovate
26-10-2007, 17:03
Wczoraj facet mi powiedział, że za montaż drzwi wewnętrznych - uwaga! 250 zł :o
A glazurnik, który teraz u mnie kładzie płytki, chce 180 zł, a ja myślałam, że to drogo :lol: i znajdę tańszego.
A ile może kosztować powiększenie otworu drzwiowego? Zostawili mi za wąskie otwory i teraz muszę je powiększyć, żeby nie robić drzwi na zamówienie. Z powodu braku kasy drzwi miały być tanie, żeby kiedyś można było wymienić na lepsze. Teraz się okazało, że wstawienie drzwi + powiekszenie otworów, to koszt wyższy niż same drzwi :evil:
Powiekszyc otwór nie problem ,ale tez wymaga pracy
Z jakiego marteriału ściany?

05-11-2007, 18:38
Witam
Przepraszam że dopiero teraz odpowiadam :oops:
Sciany z maxa

bartelus
09-11-2007, 10:23
Witam
Przepraszam że dopiero teraz odpowiadam :oops:
Sciany z maxa

A jak w nadprozach sa druty?