PDA

Zobacz pełną wersję : drzwi stobrawa



kolakao
06-10-2007, 19:18
czy ktos zakupil te drzwi - jakie wrazenia, bo zaczynam miec watpliwosci ?????
Bardzo prosze o informacje, Jak sa zabezpieczone przed wlamaniem??? - czy solidnie????

edi!
11-10-2007, 19:28
ja tez zamówiłam, maja być na początku listopada, ale nie pomoge Ci, samam jestem ciekawa.
Poszperaj dobrze na forum, jest pare opinii, ale niestety od zainteresowanych, nie od od użytkowników :(
No i niestety jedna negatywna też znalazłam :cry:
Ale mam goracą nadzieję, że bedą ok
W końcu wyglądaja naprawdę pieknie :)


pozdrawiam

kolakao
11-10-2007, 22:41
Dzieki bardzo za wiadomosc - ja wlasciwie mialam rezygnowac z tych drzwi ale wkoncu zostaje przy nich zostalo mi jakies 4 tygodnie czekania a jak jezdzilam za innymi to przyszloby mi czekac 12 tygodnie - nie mam czasu na tyle czasu!!!
Mam nadzieje ze bedzie ok!!

edi!
18-10-2007, 12:51
kolakao- a czy udało Ci sie zobaczyć te drzwi w naturze, tzn na własne oczy?
Bo ja Ci sie przyznam,że zamówiłam je nie oglądajac, bo tak naprawdę nie pojadę 400 km ogladac drzwi- więc ryzyk fizyk- zobaczymy co bedzie- wczoraj dostalam przesylke poczta z klamkami - szczerze mówiąc nic specjalnego, złote, raczej zwykłe.....
Myślałam, że może zapytają jakie sobie życzę, ale cóż, czekam dalej.
Przed przysłaniem drzwi chyba zadzwonia, bo zapłaciłam tylko część kasy...Tak czy owak- czekam dalej na rozwój akcji....
Jak dostaniesz swoje, to napisz czy spełniły Twoje oczekiwania, ok?
pozdrawiam
PS - jaki model zamówiłaś?

kolakao
18-10-2007, 13:45
czesc edi!
nigdzie ich nie widzialam - niestety - zamawialam pod wplywyem chwili i wyslaniu paru maili do ludzi z forum ktorzy juz zakupili i mowia ze sa ok - wlasnie dzisiaj dzwonilam zeby domowic do drzwi bolce antywywazeniowe - 200zl doplaty ale wole je miec :roll: :roll: - klamki jak dla mnie beznadziejne - kupie inne na pewno - takie bez srubek na zewnatrz - te mozna normalnie rozmontowac :evil: :evil: - mam nadzieje ze reszta bedzie ok -
zamawialam - teksas s2 - bez zadnych dostawek i naswietlen!!!! zamowilam tylko szerseze i dluzsze!!!!
jak bede miala dam znac :)
pozdrawiam

edi!
02-11-2007, 13:11
No to obie jesteśmy niezłe wariatki- teraz sobie myslę, że to było delikatnie mowiąc " niezbyt rozsądne" z naszej strony :wink:
Ale nic, trzeba być dobrej mysli, ja mam odbiór w przyszłym tygodniu, jak tylko je zobaczę, dam Ci znać

pozdrawiam
E.

kolakao
02-11-2007, 18:13
No nie bylysmy zbyt rozsadne, :roll: :evil: glupie pipy z nas jednym slowem - ja na dodatek namowilam na nie mojego malza :o :roll: :lol: - jestem dobrej mysli - musi byc dobrze, innej mozliwosci nie przyjmuje @!!!!!!!!!!!!!!
moje tez maja przyjsc w przyszlym tygodniu- jak dojada to rowniez dam znac :))

edi!
03-11-2007, 15:36
wiesz co- w zeszłym tygodniu przysłali nam pocztą pudełko z klamkami, szczerze mówiąc nie zrobiły na mnie wrażenia, takie zwykłe, w kolorze nowego złota, szkoda ze nie dali możliwości wyboru :(

Ale bądźmy dobrej mysli
pozdraweiam
E.

kolakao
07-11-2007, 09:47
...a tu proszę - wszyscy pokazują eleganckie i drewniane, jedna tylko osoba napisała że ma gerdę. Rozumiem, że prezentowane przez Was też mają jakieś takie zabezpieczenia. To tylko moja reflekcja, byłam zdecydowana na gerdę ale może wybiorę coś z podawanych tu linków.
:P

Aniu, moim zdaniem drzwi ze Stobrawy mają przewagę nad Gerdą.

Po pierwsze, są drewniane. Po drugie, są ocieplane i wypełnione stalową płytą.
Po trzecie, są zaopatrzone w dobre zamki, czyli... Gerdy ;)

Po czwarte: są niedrogie i przyjeżdżają do domu za free :)

Co do rozmiarów? Wystarczy do wytwórcy zadzwonić lub zapytać mailem i już :)

Takie cos znalazlam na forum - czyli badzmy dobrej mysli !!!!!!!!!!!!

julienx
09-11-2007, 15:54
Mam juz zamontowane - zajrzyj do dziennika. Zapomnieli tylko dosłać klamki, ale juz sie upomnialam.

Drzwi wydaja sie solildne, ladnie sie zamykaja. Sa solidnie wykonane, ładnie. Nie mam wiekszych uwag...

Moze troche glucho sie zamykaja, ale to przez to ze dom jest pusty...

kolakao
09-11-2007, 16:02
Wiesz sliczne te twoje drziw - mam nadzieje ze te moje tez beda dobrze wygladac - a jak zabezpieczenia anty... - coo nich myslisz - dzieki za odpowiedz - ja jeszcze swoich nie mam :roll: - ponoc troche schodzi z dzwiami ktore byly zamawiane jako dluzsze i szersze !!! a moje takie byly :lol: - mam nadzieje ze w przyszlym tygodniu juz dojda !!!

edi!
12-11-2007, 20:04
Julienx- rzeczywiscie- Twoje drzwi sa prześliczne :)


Kolakao- mozesz być spokojna, wyglądaja tak jak na zdjęciach, sa prześliczne po prostu :D :D :D

Dostalismy je w piątek, ale dopiero wczoraj moglam je dokładnie obejrzeć, jak chodzi o wygląd, to to dokładnie to czego oczekiwałam, zobaczymy jak sie sprawdzą w eksploatacji, oby równie dobrze.
Tak że możemy powiedzeć, że nasza babska lekkomyslność nie została ukarana :wink:

Napisz jak u ciebie, podrawiam
E.

kolakao
12-11-2007, 20:19
No maja przyjsc w tym tygodniu dzisaj do mnie dzwonili - zobaczymy - oby byly tak piekne jak wasze :lol:

alastach
13-11-2007, 09:51
tak....niestety je kupiliśmy i od ponad dwóch tygodni zwodzą nas z dostawą, tłumacząc się zawodnym kurierem. Blokują nam tym samym dalsze prace nad elewacją domu. Dość już mam tekstów w stylu "rozkładam ręce"... z założonych maks 5 tygodni czekania na drzwi zrobiło się już prawie 7!!! Mam tylko nadzieję, że nie rozczarują nas te drzwi....

alastach
13-11-2007, 11:45
tak....niestety je kupiliśmy i od ponad dwóch tygodni zwodzą nas z dostawą, tłumacząc się zawodnym kurierem. Blokują nam tym samym dalsze prace nad elewacją domu. Dość już mam tekstów w stylu "rozkładam ręce"... z założonych maks 5 tygodni czekania na drzwi zrobiło się już prawie 7!!! Mam tylko nadzieję, że nie rozczarują nas te drzwi....

wg info wczoraj wyjechały...czekamy na efekt. Mam nadzieję, że ich wygląd złagodzi niezadowolenie z powodu niedotrzymywania terminów....

kolakao
13-11-2007, 14:11
no ja tez trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!

kolakao
24-11-2007, 22:44
SA takie
zewnetrznie ok, bardzo nam sie podobaja jeszcze ich nie otwieralismy wiec nie iwem jak tam w srodku tzn jak futryny, ale mam nadzieje ze tez bedzie ok
http://images32.fotosik.pl/55/1d2aabb6e0b85487.jpg

edi!
25-11-2007, 10:56
[quote="kolakao"]SA takie
zewnetrznie ok, bardzo nam sie podobaja jeszcze ich nie otwieralismy wiec nie iwem jak tam w srodku tzn jak futryny, ale mam nadzieje ze tez bedzie ok


Kolakao- moje są identyczne- technicznie wszystko ok., a wyglądaja super- kończe juz z tymi zachwytami, bo jeszcze mnie posadzą, że mi ta stobrawa płaci za reklame, ale cóż- "strasznie mi sie podobaja"
Jedziemy dzisiaj na działkę pooklejać je folią, bo bedzie tynkowanie, boje sie żeby ich nie uszkodzili.
pozdrawim
buziaki
E.

kolakao
25-11-2007, 12:19
Ale wiesz ze przepalcilysmy za nie :cry: :cry: - nie wiem ile ale te drzwi sprzedaje i prawdopodobnie produkuje Art-Tom a stobrawa jest po prostu posrednikiem :x - ale ja sie dowiedzialm o tym juz po wplaceniu zaliczki - Stobrawa sie po prostu lepiej reklamuje wg mnie i wiecej osob o niej wie!!!!!!

edi!
25-11-2007, 22:44
no właśnie- ale ja nie byłam pewna czy to ktoś podszywa sie pod stobrawę, czy co :o
znalazłam kiedyś ten adres w sieci i z lekka mnie zatkało,
http://www.art-tom.pl/katalog.html
ale wiesz co- ja spojrzysz na ceny, to okaże się, ze to prawie to samo, bo tam nasze drzwi kosztuja 2977, ale osobno płacisz za klamki, zamki, kratę itp a jeszcze jest o ile sie nie myle płatna dostawa.
Tak że nie zaryzykowaliśmy, bo po pierwsze nie mieliśmy pewności, że to to samo- może tylko ktoś sobie "zdjęcia wypożyczył" i podrabia- lepiej nie ryzykować.
że to npewno produkuje ART-Tom zobaczyłam dzisiaj, kiedy znalazła dokumenty :oops:
w sumie co za różnica, cenowo będzie to samo....
A tak przy okazji - może jakiś dział marketing przydałby sie ARt-Tomowi :wink:

buziaki
:wink: E.

JJ.
31-12-2011, 04:39
jeszcze ja, jeszcze ja!!! Tez chce kupić te drzwi. Firewall kupiłeś je?! Jakieś uwagi.
Dzieki z góry za ew. opinię o nich.

iwcia43
31-12-2011, 14:49
jeszcze ja, jeszcze ja!!! Tez chce kupić te drzwi. Firewall kupiłeś je?! Jakieś uwagi.
Dzieki z góry za ew. opinię o nich.
Mam od nich drzwi texas z bocznym naświetlem. Już trzeci rok i bez zastrzeżeń. Działają i wyglądają ok. Z tego co pamiętam to producentem tego modelu jest art tom z Wrocławia a Stobrawa jedynie pośredniczy.

JJ.
03-01-2012, 02:12
dzięki za info. Producent jest spod Brzegu na Opolszczyźnie.
pozdo

bnysztal
06-01-2012, 18:25
Przyślij mi swojego maila i nr komórki, a dowiesz się coś więcej. Mój nr 608 652 028. Mam zamiar podać ich do sądu.

JJ.
07-01-2012, 21:51
zabrzmiało groźnie.

JJ.
17-02-2012, 21:59
zamówiłem te drzwi. Mam nadzieję, że nie będę żałował.

JJ.
06-10-2012, 17:48
Mięło 7 miesięcy. drzwi są na razie OK.