PDA

Zobacz pełną wersję : PILNE! Glazurnik i tapeciarz w Piotrkowie Trybunalski



Martka
11-10-2007, 14:03
Witam,
Bardzo pilnie poszukuję glazurnika do wykończenia kuchni i łazienki w mieszkaniu w bloku. Tapety do położenia w dwóch pokojach i przedpokoju.

Wynajęty przez moją chrzestną fachowiec ma tyle pracy, że od dwóch miesięcy przychodzi niecodziennie i popołudniami.
Odłączył toaletę, po czym nie pojawił sie przez ponad tydzień zostawiając starszą osobę bez możliwości umycia się, załatwienia, czy ugotowania czegoś ciepłego.
Zdobędę namiary, to chętnie podzielę się jego danymi tutaj.
Sprawa jest pilna - jeśli zgłosi się ktoś dojezdny - zawiozę do Piotrkowa i zapłacę za noclegi.

mój telefon 515 280 927

janrenovate
12-10-2007, 06:03
Witam,
Bardzo pilnie poszukuję glazurnika do wykończenia kuchni i łazienki w mieszkaniu w bloku. Tapety do położenia w dwóch pokojach i przedpokoju.

Wynajęty przez moją chrzestną fachowiec ma tyle pracy, że od dwóch miesięcy przychodzi niecodziennie i popołudniami.
Odłączył toaletę, po czym nie pojawił sie przez ponad tydzień zostawiając starszą osobę bez możliwości umycia się, załatwienia, czy ugotowania czegoś ciepłego.
Zdobędę namiary, to chętnie podzielę się jego danymi tutaj.
Sprawa jest pilna - jeśli zgłosi się ktoś dojezdny - zawiozę do Piotrkowa i zapłacę za noclegi.

mój telefon 515 280 927
Od przyszłego tygodnia moge wystartować :)

Martka
12-10-2007, 10:00
Panie Janie w jednym z postów na tym forum napisał Pan:


Wolałbyś abym mił sierp i młot??:)
Jestem Murarzem

a ja szukam glazurnika.
Dobrego.
Ktoś, kto umie wszystko własnie w tej chwili "pracuje" u mojej ciotki.
Serdeczne dzięki, i pozdrawiam
Marta

janrenovate
12-10-2007, 14:02
Panie Janie w jednym z postów na tym forum napisał Pan:


Wolałbyś abym mił sierp i młot??:)
Jestem Murarzem

a ja szukam glazurnika.
Dobrego.
Ktoś, kto umie wszystko własnie w tej chwili "pracuje" u mojej ciotki.
Serdeczne dzięki, i pozdrawiam
Marta
Pani Marto,co napisałem to napisałem:)
W kazdym bądź razie z glazura i terakota sobie rade daje równiez,I know all aspects of trades :)
Best regards

Martka
12-10-2007, 14:09
Panie Janie,
Jeśli dostanę zdjęcia Pana prac i ktoś z forum poleci mi Pana jako glazurnika - możemy rozmawiać.
Przejrzałam dziś forum i w zasadzie nie znalazłam żadnego postu polecającego Pana. Zadaje Pan sporo pytań, udziela wielu rad, w wielu dziedzinach się poleca, ale na prawdę starałam się znaleźć kogoś, komu Pan wykonywał robotę. Jeśli źle szukałam - wystarczy namiar:)

janrenovate
13-10-2007, 16:58
Pikczery Pani chce:-))
Słuze pikczerami:-)
Z jakiego rejonu świata ?