PDA

Zobacz pełną wersję : Sprzedam barakowóz - okolice Raszyna/k.w/wy



Sonja
31-07-2003, 08:47
Barakowóz ze schodkami, dorzucę drewniany wychodek. Ma kraty w oknach, ma prąd w środku, jest światło, są też drewniane szafki. Barakowóz nie przecieka, nie ma problemu z mieszkaniem ekipy budowlanej, gdyż jest możliwość podłączenia lodówki.
Barak jest drewniany zamykany na kłódkę.

Barakowóz ze schodkami + wychodek - Cena wywoławcza 2300 zł, ale jestem otwarta na negocjacje. Jeśli ktoś będzie zainteresowany, to na pewno się dogadamy. Ma koła, więc transport nie jest taki drogi, jak baraku bez kół.

kanna
03-08-2003, 22:02
Witaj Soniu,
czy twoja oferta sprzedaży jest aktualna? (jeśli tak, to powiedz czy b.
jest na kołach) ?
kanna

Sonja
04-08-2003, 08:42
Kanna

Moja oferta jest jak najbardziej aktualna, to jest barakowóz, czyli właśnie jest na kołach.

Jeśli chciałabyś coś dokładniej wiedzieć albo jakoś się ze mną skontaktować to napisz na [email protected]

Sonja
06-08-2003, 08:44
no to jak kto chętny????? :wink:

Pablo
06-08-2003, 14:40
Hej Sonju,

Czy oferta nadal aktualna?
jaka jest cena za Barak??

Sonja
18-08-2003, 09:46
Oferta nadal jest aktualna, więc w razie co proszę o prywatną wiadomość lub e-maila.

izat
24-09-2003, 14:45
Sonja,
co tak długo ten baraczek sprzedajesz????
Masz może jakieś zdjęcia?
Jak go cenisz?

Cebor
10-11-2003, 12:44
czy ten barak jest jeszcze aktualny??

Sonja
24-11-2003, 14:35
moje ogłoszenie jest jak najbardziej nadal aktualne :)

Sprzedaję barak tak długo jak to Iza określiła z dwóch głównych powodów:

1. do końca października mieszkała w nim jeszcze ekipa robiąca nam poddasze
2. nie zdążymy w tym roku zrobić porządku na działce, a wykończenie domu i urządzenie jest tak praco i czasochłonne, że w sumie zapomniałam nawet o tym, że mam barak i że chcę go sprzedać.

Jak widać ogłoszenie zamieściłam już dawno i tak samo dawno temu zaglądałam na forum. Jeśli się ktoś trafi i będzie chciał kupić barak to bardzo proszę, jeśli nie to też nie będę płakać z tego powodu, gdyż jak już wspominałam dom absorbuje mnie w całości ;)

Jeśli jednak ktoś się zdecyduje to zapraszam do negocjacji. :)

Cebor
25-11-2003, 07:12
No to super :D
Jeżeli możesz to podaj cenę od której moglibyśmy zacząć targi.
A jak masz jakieś fotki to byłoby miło.

Rafał

Sonja
25-11-2003, 12:13
Cebor miło, że się odezwałeś :) dokładniejsze informacje przesyłam Ci na wiadomość prywatną

Cebor
26-11-2003, 12:50
Dzięki za priva,
odezwe się jak wrócę do W-wy.

Jeszcze raz dzięki, pozdrawiam,
Rafał