PDA

Zobacz pełną wersję : Wysyłacie dzieci na kolonie?



zuzka
31-07-2003, 12:20
Ponieważ budowa na ukończeniu (my na wykończeniu) nie planuję żadnego wyjazdu w tym roku. Ale dziecko chętnie bym gdzieś wysłała.
Dziewczynka, 12 lat. Czy możecie polecić cos sprawdzonego?

EDZIA
04-08-2003, 12:03
Zuzka to tak jak u mnie z tym, że ja dużo wcześniej załatwiałam wypoczynek dla swoich córek i właśnie wczoraj wyjechały i mam nadzieję iż dobrze wypoczywają już w Krynicy Morskiej.
Obawiam się , że załatwianie teraz wyjazdu może być trochę kłopotliwe ze względu na to iż organizatorzy mają już pewnie skompletowane grupy.

06-08-2003, 16:30
No niestety - budowa, praca (na budowę trzeba zarobić!), małe dzieci...
No i nie ukrywajmy - trochę niezorganizowania :oops:
Ale nie spodziewałam się, że wszystko wykupione!!!!
Wybrałam ORBIS, żeby się nie stresować! Mała jedzie na Węgry - baseny. Trochę będę się bała.
W Krynicy była w zeszłym roku - nie narzekała :)

kasiek
18-08-2003, 16:00
Moje dzieciaki należą do zuchów i jeżdżą z nimi na obozy. Rozwiązanie uważam za bardzo dobre, bo: znają tych z którymi jadą - dużo mniejszy stres, wyjazdy są sprawdzone i fajnie zorganizowane, jeżdżą na nie chętnie, no i same obozy nie należą do najdroższych. Aha, dzieciaki stają się na nich coraz bardziej samodzielne.

monika9093
07-01-2017, 19:44
Nie

ania_pika
23-02-2017, 12:02
a ja wysyłam od 8 roku zycia. oczywiscie mialam obawy na poczatku ale po pierwszym bardzo udanym obozie wysłałam ja na kolejny za rok a nawet dwa (jedne to kolonie w górach z koscioła). przyjechała baaaardzo zadowolona :) w tym roku tez wyslę ją na samodzielne wakacje. to odpoczynek zarowno dla niej jak i dla mnie. niech się uczy samodzielności :)