PDA

Zobacz pełną wersję : [Szukam] Firma przeprowadzkowa - Warszawa



Ani@
16-10-2007, 12:53
Poszukuje sprawdzonej firmy przeprowadzkowej - przeprowadzka na terenie Warszawy - w Centrum.

pola777
17-02-2011, 12:13
Temat już nie pierwszej świeżości ;) ale może go podbiję bo może komuś się przydać taka informacja :) Znalazłam firmę Japa&Co (nota bene dzięki fejsbukowi ;)) i jeśli ktoś byłby zainteresowany może zajrzeć tam na ich profil. Fajnie go prowadzą, ale jeśli chce się dowiedzieć czegoś więcej o firmie i jej działalności to warto zajrzeć na ich stronę internetową. Poza tym, mają dużo pozytywnych komentarzy w internecie i oferują wstępną wycenę przeprowadzki.

marinfrist
10-03-2012, 09:14
japa?? nie wiem czy pracownicy robią sobie reklame w sieci ale wiem jedno. Skorzystałam z ich usług i do dzisiaj sprawa ciągnie się w sądzie. Pracownicy pracowali na godz gdzie non stop przerwa na papieroska i popijali piwkiem. W końcu zamiast 4 godz pracy naciągneli mnie na 10 godz. przy czym zniszczyli mi wypoczynek skórzany i lodówkę.
Rzeczy niby ubezpieczone?? hahaha właściciel nie chciał oddać złotówki broniąc się tym że nie podpisałam z nim żadnej umowy i abym go pocałowała w .... JAPA żeruje na takich ludziach jak my a robi sobie reklame w sieci jaka to profesjonalna firma.

sam_anna
21-02-2014, 10:10
Polecam firmę BM Relocation Services, "www.bmrelo.com" Profesjonalnie, rzetelnie i sprawnie. pozdrawiam