PDA

Zobacz pełną wersję : Tynk SKAŁA-czy warto?



mayland
18-10-2007, 10:31
Pzymierzam się do tynku na elewację. Mój problem polega na tym, że wybrałam dość mocny kolor, który nie jest w paletach barw wszystkich firm produkujacych tynki. Jest to kolor bardzo intensywnej czerwieni.

Znalazłam tynk, który kolorystycznie mi odpowiada a mianowicie tynk SKAŁA. Cena też przystępna i niepowalajaca. Więcej informacji o tym tynku na www.skala.com.pl. Gdy powiedziałam mojemu wykonawcy, że tynki te są obecne w ofercie Castoramy jakby go to sparaliżowało. Skrzywił się i z niesmakiem powiedział "marketówka". Kupowałabym ten tynk u przedstawiciela a nie w markecie. O tym, że Castorama tez go sprzedaje wyczytałam na ich stronie. Wykonawca nie zna tego produktu.

Potrzebuję opinii na temat tego tynku. Czy warto go kupić? Czy ktoś sie zdecydował na ten tynk?
Dziękuje bardzo, za wszelkie przydatne informacje.

jareko
18-10-2007, 11:36
i co z tego ze w Castoramie jest od dawna?
Nie tylko w Castoramie - w Praktikerze czy Paltformie także jest ale tez jest w składach budowlanych
Używaliśmy na jednej inwestycji i nie mam zastrzeżeń

mayland
18-10-2007, 11:44
No właśnie nie wiem czemu wykonawca sie tak zniesmaczył obecnością tynku na marketowych półkach. Podejrzewam, ze to zwykłe uprzedzenia.
Dziękuję Ci za odpowiedź. Przynajmniej znasz ten produkt i jesteś w stanie go ocenić fachowo.

Sp5es
21-10-2007, 19:41
To nie są żadne uprzedzenia.
Producenci dobrze dopasowywują się do rynku i cen. Każdemu według zasług.
Markety żądaja niskich cen i taki towar dostają. To właśnie jest towar marketowy "wykastrowany" z wszelkich uszlachetniaczy "na zamówienie" Radzę takie rzeczy obchodzić z daleka.

Dla tynku cememtowo wapiennego dolną ceną staje się cena mieszanki cement : piach 1:3. Potem można potaniać przez dodatek piachu.

Przedstawiciel SKAŁA
04-02-2013, 17:08
:spam: