PDA

Zobacz pełną wersję : KATOWICE - projektant, architekt, dekorator wnętrz - polecenia, zdjęcia z realizacji



Joanna_
11-10-2005, 13:28
Czy może mi ktoś polecić dekoratora wnętrz (architekta), który pomoże, zaproponuje, doradzi jak fajnie wykończyć i urządzić nowe mieszkanko? Chodzi już o samo wykończenie i wyposażenie (materiały wykończeniowe, kolorystyka, oświetlenie, meble), ściany i instalacje już są.
Joanna

archdesign
12-10-2005, 10:15
witaj, dobrze trafiłaś, jestem architektem, mógłbym pomóc, napisz na maila: [email protected]
Pozdrawiam
ArchDesign

gaga2
12-10-2005, 10:25
Witaj :)
Ja korzystałam z usług pani architekt, projektowała mi łazienki i kuchnię, dobierała kolorystykę ścian, też doradzała w kwestii urządzenia domu. bardzo sympatyczna, chociaż nieco roztrzepana, ale podobały mi się jej pomysły. Jeśli jesteś zainteresowana, napisz na priv.
Pozdrawiam,
gaga2
PS. Pani architekt jest z Katowic.

lidiasiem
24-10-2007, 23:11
Witam nie wiem czy to dobry wątek na takie pytanie i czy mnie ktoś nie wyrzuci stąd, bo nie spotkałam tutaj właśnie pytania o to czy polecacie jakiegoś architekta wnętrz, bądź biuro architektoniczne. Miałam już wybranego architekta fajnie się rozmawiało ale niestety na tym się zakończyło, bo się już nie odezwał, szkoda a teraz szukam kogoś dobrego chodzi o parter domu w sumie może 70 m2, jeśli korzystaliście z takich usług podzielcie się dobrzy ludzie uwagami i namiarami

asana
25-10-2007, 13:01
My wspolpracujemy z architektem wnetrz z Katowic (choc do nas dojezdzal ponad 50 km) i musze przyznac , ze jestesmy bardzo z tej wspolpracy zadowoleni :).
I ceny, powiedzialabym, rozsadne! :)
Podaje link do jego strony, choc tam akurat wnetrz niet.. :(
http://gryczan.com/

lidiasiem
25-10-2007, 18:24
Witam czy macie już zrobione wnętrza wg jego projektu?
czy byłaby możliwość podesłania zdjęć na meila, strona i portfolio dosyć odważne nie wiem czy dogadalibyśmy w sprawie gustu, dlatego jestem ciekawa jego projektów, A druga sprawa projekt projektem, a czy wnętrza nie były drogie w wykonaniu, wiesz papier wszystko zniesie gorzej nasz portfel :lol:

asana
25-10-2007, 22:07
Wnetrza dalej sie robia...
Co do kosztow proponowanych detali - np. oswietlenia,to G. znal nasze mozliwosci/preferencje finansowe, a niektore lampy i inne elemanty wystroju tworzy sam..
Sama jestem ciekawa efektu koncowego :)
On zrobil sporo wnetrz bardziej tradycyjnych - mysle ze jesli napiszesz/zadzwonisz do niego to sie pochwali zdjeciami.
Pozdrawiam

Kata Suria
08-06-2020, 19:02
Jak najbardziej polecam!
https://www.studio4design.pl/