PDA

Zobacz pełną wersję : Wakacje w Grecji



Kasiorek
04-08-2003, 10:47
Witajcie Kochani
Zachciało nam się polecieć greckie wyspy.Może znacie jakieś sprawdzone miejsca.Zależy mi na samolocie(krótka podróż do celu) i najlepiej all inclusive
:wink:

gaga2
04-08-2003, 15:45
To zależy co lubisz i jakie są potrzeby Twojej rodziny. Ja znam urocze miejsca ale dla rodzin z małymi dziećmi, gdzie jest cisza i spokój, a do najbliższej dyskoteki to ok. 1 km.
Zainteresowana?
Pozdrawiam,
Gaga2

Kasiorek
04-08-2003, 16:03
Jak najbardziej,marzy mi się spokój i cisza i niebieskie morze :wink:

Teska
04-08-2003, 20:28
Kasiorku lec z niemieckiego biura TUI ( ja załatwiałam raz w berlinie, a raz na miejscu u siebie w szczecinie) koszt polskie biuro podrozy ( znane) za 14 dni pobytu kazalo sobie zapłacic 3100 zł a TUI 1400 zł była to tunezja, dodatkowo zapłacilismy za przejazd samochodem do berlina na lotnisko...

w wawie tez chyba jest takowe biuro , ale znajoma załatwiała u mnie w szczecinie a jest z Redy :)

siewonka
05-08-2003, 06:41
Byliśmy w Grecji w Drepano (półwysep Peloponezki)to mała urocza wioska prawie żadnych turystów na plaży kilka osób cisza i spokój ale jesli ktoś miał ochotę na tłumy to można było wypożyczyć motorek i pojechać obok do Tolo no a tam już hotele sklepy restauracje bary pizzerie co chcesz. Można było wykupić parę wycieczek. Tylko że my jechal;iśmy do Włoch Jeśli jesteś zainteresowana daj znać.

Kasiorek
05-08-2003, 10:11
Dzięki Siewonka,jeśli możesz podaj jakieś info.Dla mnie ważne jest aby lecieć samolotem,za krótki urlop,aby tyle czasu spędzić w samochodzie.Teska ,właśnie chcę zobaczyć w internecie ofertę niemieckiego Tui,ale obawiam się że po wprowadzeniu euro już nie będzie takich atrakcyjnych cen.Jak leciałam na Dominikanę to też z niemieckiego biura,było owiele ,wiele taniej niż z polski

EDZIA
05-08-2003, 11:02
Kasiorku ja z TUI spędziłam niezapomniane wakacje na wspaniałej greckiej wyspie Santorini. Jak masz krótki urlop to polecam - zwiedzisz ją w ciągu 3 dni. Przelot samolotem z Warszawy 2 godziny a wyspa niesamowita.
pozdrawiam

Kasiorek
07-08-2003, 17:38
Po długich poszukiwaniach znalazłam ofertę która mi odpowiada.Za 2565 zł za osobę lecę na 11 dni na Korfu.Hotel co prawda *** ale za to oferta jest all inclusive.Zawsze wydawało mi się że te oferty są bardzo drogie ale naprawdę warto.I wcale nie wychodzi to drogo.Jak się by policzyło ile kasy idzie na napoje,owoce i inne uciechy to może się okazać że zapłaciliśmy dużo wiącej.Podaję stonę na której znalazłam ofertę ,jest tam dużo fajnych ofert
www.grecja.com.pl

Gagata
11-08-2003, 12:08
Ja powiem jeszcze coś - koniecznie wypożyczcie skuterek (na prawdę niedrogo, najlepiej wziąć od razu na kilka dni, to zaraz jeszcze taniej) i tym wspaniałym pojazdem zwiedzicie najpiękniejsze miejsca, w które NA PEWNO nie zawiezie Was żaden klimatyzowany autobus!! A ten pęd wiatru.... Nie czujesz upału, opalasz się nie wiesz kiedy, jeździsz po przepieknym miejscach (ja akurat zwiedzałam tak Rodos - polecam, przepiękna wyspa z dwoma morzami, górami, jeziorem-wszystko na miejscu), wolniej lub szybciej, cudne piaszczyste plaże (te w tzw kurortach, koło hoteli są często brzydkie, kamieniste, nie wysiedzisz na nich bez leżaka, który za cały dzień kosztuje prawie tyle co wypożyczenie pojazdu!), a zresztą na plaży warto się zatrzymać na krótką, lub długą kąpiej i dalej w drogę! Coś pięknego!!!!!!!!!!!!!!
Można też pożyczyć jeepa, ale to duużo drożej. I jednak nie tak fajnie, chociaż ma swoje plusy.
Warto więc wziąć/ zrobić (to krótka formalność) międzynarodowe prawko, bo na polskie patrzą dziwnie :o
Powiem, że przypadkiem pierwszy raz pożyczyliśmy taki skuterek i ..... pobyt bez tego byłby przemieszczaniem się z hotelu na plażę, ew. do wspomnianego klimatyzowanego autobusu (za kolosalne pieniądze - potwornioe drogie wycieczki).
POLECAM!

siewonka
17-09-2003, 12:14
Kasiorku jesteś już po wakacjach? No to opowiadaj jak tam Grecja ja wrażenia?

Kasiorek
20-09-2003, 09:51
Jestem bardzo zadowolona.Pogoda rewelacyjna ok 36 - 38 stopni.
Przylecieliśmy na Korfu w nocy.Śliczny mały hotelik w pięknym ogrodzie,podświetlone roślinki i całe mnóstwo kamiennych schodków do budyneczków z pokojami.I zapach trudny do określenia,intensywny podobny do zapachu starego, drewnianego kościółka.W ciągu dnia byczenie się nad basenem (podświetlanym wieczorem) lub nad morzem.Prywatna "plaża" hotelowa.Ponieważ nie było typowej plaży ze wzg na skały (hotel na skarpie) zostały porobione platformy do opalania z schodkami i pomostem do morza.Ponieważ oferta obejmowała wszystko w cenie to jedzenie i picie od rana do wieczora.Tylko pokoiki trochę małe,ale tem tylko spaliśmy.Ogólnie ocena wypadła na 5 :wink: