PDA

Zobacz pełną wersję : Twórczość????????????????? :cry:



oxa
31-10-2007, 08:59
http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=93161

amonite
03-11-2007, 08:43
http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=424706
http://www.petitiononline.com/13031953/petition.html

To jest straszne...
Podpiszcie petycję!

Boewulf
04-11-2007, 17:07
To jest kur... pier... Eichmann, Mengele i von Hagens w jednym :evil: :evil: :evil: Ja też mam artystyczną duszę i zaproszę tego śmiecia na wystawę u mnie w ogródku. Dostanie honorowe miejsce jako eksponat, potem się ścierwo zakopie... Zna ktoś może mail'a i www tego skur..syna?

jola_krzysiek
05-11-2007, 12:19
"Artysta" mocno rąbnięty, jego miejsce u czubków a nie na biennale! To oczywiste. Ale gdzie byli: komisarz wystawy, właściciel galerii, zwiedzający???!!!
A może w Kostaryce żyją sami tacy "ludzie"?
Jak sobie pomyśle, że te sukinsyny [przepraszam wszystkie suki] raczyli się szampanem [jak mają w zwyczaju przy otwarciu wszelakich wystaw] a obok psina umierała z pragnienia to mnie szlak trafia.

madd
05-11-2007, 14:16
A moze autor sam sie przywiaze do sciany...To dopiero bylaby sztuka :evil:

aga&piotr
06-11-2007, 21:42
Ja pierdziele....... :o :o :o
Melduje: petycja podpisana!

nuka
07-11-2007, 12:10
Wydawało mi się, że na wszelkie wystawy chodzą ludzie o wysokiej kulturze, szerokich horyzontach, a nade wszystko ludzie wrażliwi. Faktycznie... wydawało mi się....
Ciągle nie moge uwierzyć, że to prawda....!!!! Nie mieści mi sie to w głowie, pomijając już nienormalnego "artystę" nie pojmuję przyzwolenia zwiedzających wystawę na taki akt okrucieństwa!!

kofi
07-11-2007, 12:34
Też nie rozumiem, że wśród zwiedzających nie znalazła się ani jedna osoba, która próbowałaby się temu przeciwstawić?
Wszyscy uwierzyli, że ma to coś wspólnego ze sztuką?

jola_krzysiek
07-11-2007, 13:23
Wszyscy uwierzyli, że ma to coś wspólnego ze sztuką?
Kulturą i sztuką!
Przychodzi na myśl powiedzenie bohatera pewnego starego serialu: "przy takiej sztuce to trudno zachować kulturę."

bogumil
07-11-2007, 16:19
Już gdzieś się wypowiadałam na ten temat, ale powiem jeszcze raz, że zrobiłabym to samo temu zwyrodnialcowi, i to chyba bez żadnych skrupułów, ale nie wiem co mam myśleć o ludziach którzy na to patrzyli???????????? :evil: :evil: :evil: Świat się wali czy co???????????????

Agduś
07-11-2007, 18:38
Z jednym się nie zgadzam - z zakazem wyjazdu na wystawę w USA. Facet powinien tam jechać! Skoro w jego kraju nikt nie widzi niczego złego w tym, co zrobił, to niech jedzie do USA. Tam obrońcy zwierząt z pewnością godnie go powitają. Może nawet adekwatnie do rangi jego "sztuki".

skorpionek1975
09-11-2007, 17:38
Pewnie już sukinsyn głodzi gdzieś następnego psa na jakiś kolejny chory pokaz.
Ja tez sie już na ten temat wypowiadałam , tak jak na temat zamordowanego
bestialsko misia, :evil: :evil:

Ale też napisze jeszcze raz , zrobić szmacie to samo i jeszcze obedrzeć ze skóry za życia. Artysta tfu.. , najpierw pies a potem będzie dziecko bo zwyrodnialcom zwierze już nie wystarczy :evil:

Ale skoro mu na to pozwolono to widocznie cały Kraj jest chory .

Biedny pies :cry:

Basia & Tomek
10-11-2007, 00:22
...kto dał ludziom prawo do takich zwyrodniałych działań?? :evil:

braza
10-11-2007, 17:45
Straszne - tak, ale do tego to jest chore :evil: Facet jest po .. jeb, zagłodzić gnoja tak samo, ale co do cholery robią inni????!!!!! Jak można spokojnie stać i przyglądać się umierającemu "w imieniu sztuki" psu :evil:
Agduś ma rację - niech jedzie do USA!!! Tam go zlinczują!!!! A tym wszystkm, którzy na to spokojnie patrzyli życzę ogromnych czyraków na du..pie :evil:

bogumil
11-11-2007, 11:37
braza,
zgadzam się z tobą w 100%.

martadela
14-11-2007, 17:54
podpisana :evil: :cry: