PDA

Zobacz pełną wersję : Telewizje satelitarną -jaką polecacie?



dżempel
01-11-2007, 15:13
proszę o rade jaką polecacie tv na jakąś się musze zdecydować a niemam ,żadnego doświadczenia.prosze powiedzcie jaką Wy macie i czy jesteście zadowoleni.

dżempel
01-11-2007, 16:01
prosze o podpowiedzi- telwizja N ?-cyfra?- polsat? czy inne tam? Jaki płacicie abonament? I czy jest co ogladać -chociażby w niedziele czy świeta?

NatkaB
01-11-2007, 16:16
prosze o podpowiedzi- telwizja N ?-cyfra?- polsat? czy inne tam? Jaki płacicie abonament? I czy jest co ogladać -chociażby w niedziele czy świeta?

mam cyfre+
pakiet z hbo, canal + i canal + film kosztuje mnie miesiecznie 129 zł
jest co ogladac, ale nie mam zupelnie na to czasu :roll:

Rezi
01-11-2007, 16:29
TV Trwam ?

dżempel
01-11-2007, 17:40
TV Trwam ? a radio Maryja w pakiecie jest?

NatkaB
01-11-2007, 20:04
zmartwie Was obu - nie ma 8)

dzabij
01-11-2007, 20:44
Czółko,

Na moje oko musisz sobie sam odpowiedzieć czego Ci potrzeba. Mi na ten przykład potrzeba TVN Turbo i Discovery, mojej żonie TVN Style. Reszta to mniej lub bardzie potrzebne dodatki. To czego mi potrzeba najtaniej dostarcza Cyfrowy Polsat w pakiecie Familijnym. Oczywiście Ty możesz mieć zupełnie inne potrzeby i Tobie bardziej podejdzie Cyfra + albo może N. Porównaj sobie oferty dostawców (pamietaj o dekodarze, zazwyczaj za darmo nie jest) i cośsobie wybierz. Podobno od jutra Polsat wprowadza wersję HD także pojawia się jakaś szansa na niższe ceny.

polecam stronę laki.dvhk.pl, sporo tam nowości.

Pzdr

Dawid

jacekp71
01-11-2007, 21:08
jesli nie bede mial kabla, to jestem zdecydowany na N.

guciooo
01-11-2007, 23:06
N ma zdecydowanie najnowocześniejszy dekoder HD z dyskiem teraz chyba za darmo. Do stycznia mają wprowadzić 9 nowych kanałów filmowych w tym Nonstop Kino HD i pakiet HBO.

marcin-jogo
02-11-2007, 21:40
Też myślę że N. Są fajne pakieciki a u nas w domciu to w sumie potrzebne kanały dla dzieci, muzyczne oraz discovery itd tp w sumie nie wiele to by to wyszło cosik koło 48zł :wink:
Jednak myślę że kablóweczka pod asterem w Wawie była najdogodniejsza i można było telewizorków podłączyć ile się chcę.:lol:

A tak Z ciekawości kto korzysta z cyfrowej telewizji TPSA
A pytam się dlatego bo pod aster tv+net+tele
A i tak będę skazany na TPsa więc może warto już wszystko w pakieciku :roll:

ashen
03-11-2007, 11:38
mi potrzebne są tylko c+ sport, tvn turbo, national geographic i tvn24 - wszystkie w c+