PDA

Zobacz pełną wersję : Kto robił schody kręcone?



dzardzar
03-11-2007, 16:29
Witam,może ktoś mi podpowie jak samodzielnie zrobić schody kręcone, co będzie potrzebne oraz gdzie najtaniej zakupić materiały...a może ktoś zamieści fotkę ze swoim dziełem byłbym wdzięczny:) pozdrawiam serdecznie

hydrol
03-11-2007, 19:49
przeklniesz dzień w którym wpadłeś na pomysł takich schodów. Skrajnie niewygodne, niepraktyczne i niebezpieczne. Chyba że tylko dla ozdoby ?
Miałem stalowe obudowane drewnianymi trepami. Cieszyłem się nimi dwa razy : raz jak zrobiłem , drugi jak wyrzuciłem na śmietnik. Schody maja byc szerokie i proste.

ANSEXXX
03-11-2007, 20:56
xxxx

waldibmw
04-11-2007, 09:01
przeklniesz dzień w którym wpadłeś na pomysł takich schodów. Skrajnie niewygodne, niepraktyczne i niebezpieczne. Chyba że tylko dla ozdoby ?
Miałem stalowe obudowane drewnianymi trepami. Cieszyłem się nimi dwa razy : raz jak zrobiłem , drugi jak wyrzuciłem na śmietnik. Schody maja byc szerokie i proste. Powiedziales wszystko!!!!

Krzysztofik
04-11-2007, 12:15
Ja zrobie kręcone , "bo tak i już" myśle ze to jest dobry wątek by przedstawiać "fotki" różnych rozwiązań.
Każde schody są "schodami" :D

waldibmw
04-11-2007, 13:24
generalnie schody sa poto zeby wejsc i zejsc ,z kreconych mozna sie poprostu sp.......ć :D

Krzysztofik
04-11-2007, 14:38
generalnie schody sa poto zeby wejsc i zejsc ,z kreconych mozna sie poprostu sp.......ć :D
Następnym razem idź przy ścianie po "zewnętrznej".
Kręcone nie znaczy naokolo "kija". :wink: