PDA

Zobacz pełną wersję : Dlaczego nie można zapisać stron forum do przeglądu off line



_ZBYCH_
05-08-2003, 15:31
Próbuję zapisywać dowolną stronę z FORUM i na końcu zapisywania pojawia się okno "Nie można zapisać tej strony WEB". :( Dlaczego?
Mam połączenie modemowe (jeszcze) i chciałbym zapisywać wątki, a później je czytać off line.

Szaruś
05-08-2003, 15:52
Mnie też by interesowało, żeby można było mieć dostęp off-line.

avzi
05-08-2003, 16:28
Ja po prostu kopiuję pełną zawartość wątku i wklejam go do Worda. Operacja trwa ok. 30 s. Można ją dodatkowo skrócić wklejając tekst jako niesformatowany, choć to obniża czytelność.

mbz
05-08-2003, 16:29
U mnie kopiuje sie normalnie na dyskietke, ktora potem przegladam sobie w domu (gdzie nie mam internetu).

Szaruś
05-08-2003, 16:33
A nie ma możliwości jakiejś automatycznej synchronizacji (tak jak to mają "niusy"?

_ZBYCH_
05-08-2003, 16:37
Ja po prostu kopiuję pełną zawartość wątku i wklejam go do Worda. Operacja trwa ok. 30 s. Można ją dodatkowo skrócić wklejając tekst jako niesformatowany, choć to obniża czytelność.

Też już na to wpadłem, ale to strasznie upierdliwe.

YEYO
05-08-2003, 20:13
Aby zapisać stronę należy w menu wybrać opcję "PLIK". Następnie zapisz jako i wybrać w polu "Zapisz jako typ" rodzaj "Archiwum sieci WEB osobny plik". U mnie działa.

Pozdrówka wszystkim

_ZBYCH_
06-08-2003, 21:14
Aby zapisać stronę należy w menu wybrać opcję "PLIK". Następnie zapisz jako i wybrać w polu "Zapisz jako typ" rodzaj "Archiwum sieci WEB osobny plik". U mnie działa.

Pozdrówka wszystkim

Dzięki YEYO!!! Działa!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: