PDA

Zobacz pełną wersję : Kogo polecicie do budowy Domku tuż za Poznaniem ?



malinka135
05-11-2007, 10:23
Szukam solidnej firmy lub fachowców do postawienia domku w stanie surowym od początku przyszłego roku. Domek mały i prosta konstrukcja bez udziwnień z dachem 2-spadowym : piętrówka (choć jeszcze chodzi mi po głowie parterowy).

Kogo możecie polecić i kogo darzycie zaufaniem ?
Budowa ok. 10 km za Poznaniem - dojazd bezproblemowy.
Działka prosta bez spadków .
Proszę o pomoc w znalezieniu fachowców !

wolfik
24-11-2007, 15:20
Witam.
Firma budowlano - remontowa z Poznania poleca swoje usługi.
tel. 502-505-117 e-mail [email protected]
Pozdrawiam

mrbud20076
01-12-2007, 14:32
MR-BUD 691-656-691

Riv
02-12-2007, 16:21
Robiłem niedawno dokładne rozeznanie w tym temacie.
Podana poniżej lista dotyczy tylko firm z krwi i kości nie interesowały mnie lotne brygady.
1) Investdom - cena przyzwoita, dużo budują, bo dużo pisze się o nich na forum i to wcale nie najgorzej co dziwne bo przeważnie jak firmy są opisywane tylko wtedy, gdy coś spartaczą,
2) Mytkowski - firma o znanej marce tylko ceny z kosmosu.
3) DMT ze Skórzewa też pisze się o niej na necie ale opinie sa podzielone, co jeszcze nic nie oznacza (patrz pkt 1)
4) Eurodom na obornickiej - firma dość znana, głównie z projektowanie tanich projektów indywidualnych, ale też z wykonawstwa. Co do wykonawstwa nie spotkałem opinii, ale projekty ponoć beznadziejne - (patrz dziennik Pyrgona - Pyrgon i Żona Pyrgona budują w Golęczewie)
5) Probud Mączyński - przesłali mi wycenę i nie wiedziałem co z nią zrobić, trzymam w szufladzie na dnie, bo boję się że, gdy dotknę to znowy ciśnienie mi skoczy. Jak mój maluch trochę podrośnie poproszę, go żeby wrzucił do pieca.
6) jest jeszcze wiele innych firm o przeróżnej reputacji.

Z tych pięciu firm dwie ostatnie raczej odpadają, a druga cokolwiek droga.
Wszystkie namiary znajdziesz w necie.
pozdrawiam
Riv

Pyrgon
13-12-2007, 17:23
4) Eurodom na obornickiej - firma dość znana, głównie z projektowanie tanich projektów indywidualnych, ale też z wykonawstwa. Co do wykonawstwa nie spotkałem opinii, ale projekty ponoć beznadziejne - (patrz dziennik Pyrgona - Pyrgon i Żona Pyrgona budują w Golęczewie)

Eurodomu wystrzegałbym się jak ognia. Jak sobie nie radzą z projektowaniem i robią to dwa razy dłużej niż trzeba, to tym bardziej z budową. Projekt umowy na budowę który dostałem z Eurodomu nie zobowiązywał wykonawcy właściwie do dotrzymywania jakichkolwiek terminów. Kiedy zapytałem Pana O. o kary umowne, zaczął się śmiać. To było ostatnie nasze spotkanie :)

MOLLAN
22-09-2008, 18:58
Mój znajomy kupił właśnie projekt Eurodomu. Ciekawe co z tego wyniknie, na razie klął tylko geodeta, że nie ma osi, inna sprawa, że dopiero robią wykopy pod ławy.