PDA

Zobacz pełną wersję : blachy TRAFFIC



karola
05-08-2003, 19:03
Czy kupiliście lub macie już na dachu blachę firmy TRAFFIC? Czy warto?
Dają 20 lat gwarancji


http://www.traffic-blachy.pl/

pik33
06-08-2003, 08:00
Mój kierownik budowy odradza, twierdząc, że biorą je z przypadkowych żródeł, a zwłaszcza z krajów byłego ZSRR. W tej sytuacji wybraliśmy nieco droższą blachę szwedzką.

YEYO
06-08-2003, 10:12
Firma jest z mojego miasta ale się nie zdecydowałem mimo niższych cen. Brak zaufania. Wybrałem Pruszyńskiego i w ubiegłym roku płaciłem poniżej 20 zł/m2. Nie wiem czy chodzi o blachę czy park maszynowy, ale ja bym się nie zdecydował.

Luna_tyk
06-08-2003, 12:11
Szanowne koleżanki i koledzy
z uporem maniaka powtarzam na łamach Forum, że nikt nie wie (poza producentem blachodachówki) skąd jest materiał wsadowy. Każdy sprzedawca (tzw dealer) zawsze będzie powtarzał, że to "Panie, najlepsza, szwedzka !". Tymczasem ten materiał, gdy chodzi o stal, ocynk, powlekanie jest prawie że taki sam na całym świecie. Ci Szwedzi, Firma Pruszyński, Hoesch i inny Lindab ciągnie blachę płaską w kręgu z miejsca, gdzie jest: a) najtańsza; b) właśnie dostępna.
To i tak nie ma znaczenia; blacha to tylko blacha, ocynk jest standaryzowany, pewne znaczenie może mieć powlekanie. Ale nie obserwuję odchyłek jakościowych dostawców.

YEYO
06-08-2003, 12:14
Ale wypracowane formy już mają znaczenie czyż nie prawda. Wcale nie twierdzę że tak jest w TRAFFIKU

Luna_tyk
06-08-2003, 12:23
Oczywiście, moje uwagi odnoszą się tylko do materiału wsadowego.
Pozdrawiam

Pearl
21-08-2003, 06:57
my już mieliśmy kupować Traffika, ale usłyszeliśmy zbyt wiele opinii, że cienka i w ogóle gorsza... Nie sprawdziliśmy tego, bo trochę się nam spieszyło z zakupem. Coś rzuciło nas zaraz potem na Wał Miedzeszyński w W-wie (Dachlux-Beta) i kupiliśmy SARĘ, blachodachówkę BUD-MAT-u.
Nasi dekarze powiedzieli, że w życiu nie widzieli tak grubej blachy i długo kręcili głowami. Więc chyba zakup był dobry... Polecam.

Pozdrawiam

Pearl

pik33
21-08-2003, 10:08
No i właśnie Sarę chcę kupić

ArtMedia
21-08-2003, 11:10
Witam.

Znajomy pracuje w Traffic-u i twierdzi, że jak komuś znajomemu to może sprzedac dobrą blachę. Tak normalnie (te tanie) mają 0,4mm i blacha z Bialorusi.
Mimo wszystko nie skorzystałem, a moi dekarze też bardzo pozytywnie wypowiadali się o Sarze (też jej nie kupiłem i chyba to był błąd).

Sebastian

clark
21-08-2003, 16:44
mozna prosic o namiar na sare?

Pearl
21-08-2003, 16:50
tak na szybko to:
Wał Miedzeszyński w W-wie (firma Dachlux-Beta), ale "pogrzeb" w internecie to znajdziesz coś najbliżej Ciebie.

Pozdrawiam

Pearl

www.budmat.com.pl

21-08-2003, 20:41
dzieki
wlasnie po wyslaniu postu wyszedlem z domu i wyobrazcie sobie ze ulica jechala ciezarowka z reklama sara :D