PDA

Zobacz pełną wersję : GRANAT



2magda5
08-11-2007, 09:26
Może ktoś sie wpisze.......

sylwia 25
08-11-2007, 19:03
ano wpisze sie wpisze :)

Pieknie Wam to idzie , życze aby budowa granacika przebiegała bezproblemowo !!!!
trzymam kciuki za cieśle i oby jak najszybciej udało sie Wam zadaszyć :)
powodzenia
Sylwia

sutruh
14-11-2007, 13:55
cześć Magda mam nadzieję, że cieśle szybko przybędą na Twoją budowę, bo widziałam już leżące na ziemi ściany szczytowe i nie było fajnie moim znajomym bo przy okazji przewalenia się bloczków poleciał równiez komin, murarze zabezpieczyli jakoś te ściany? może nie widać
tego na zdjęciach

pozdrawiam, Gosia

wasiek
14-11-2007, 19:57
Gosia, nie strasz Magdy.... :) ściany pewnie stoją a cieśle odpowiednio je zabezpieczyli, no nie Magda?
Chociaż to co napisałąś jest jak najbardziej prawdziwe.....sama tez coś takiego widziałam....ale tylko tutaj na forum...

sutruh
15-11-2007, 13:58
Nina, już od razu strasze :lol: jak zobaczyłam ich ściany to od razu przypomniało mi się jak kolega mi opowiadał o głupocie murarzy, którzy tak zostawili budowę, a nie powinni :evil:

wasiek
15-11-2007, 16:17
Gosia, tylko tu mi się nie obrażaj przypadkiem..... :D :D a Magda ma juz z górki, bo więźbę zaczeli jej w końcu stawiać.....oby do przodu, to dla nas wszystkich najważniejsze.....

2magda5
16-11-2007, 19:14
No to fajnie straszycie mnie :D

Ścianki szczytowe nie podparte
a te dupki może w poniedziałek sie pokażą

Izulek
16-11-2007, 19:25
Magda, obejrzałam fotki łazienki, poprostu nie pomyślałam że okno w kotłowni można przesunąć w stronę garazu.
I mam jeszcze jedno pytanie:
Czy wejście do domu robiliście zgodnie z projektem? Bo u nas dzisiaj wylali ławy i wydaje mi sie że jakoś takie małe te wejście :roll:

2magda5
17-11-2007, 08:36
Drzwi wejściowe są jak z projektu
ja oprócz zmian w łazience i kotłowni nie robiłam żadnych wszysko jest z projektem robione

Jak patrzyłam na goły chudziak bez ścian to domek wydawał się bardzo mały
a teraz jest idealny
ja mieszkam z rodzicami na czas budowy i mamy 3 piętra co jest koszmarem dom ma 250 mkw
wiec Grancik będzie bardzo przytulnym małym domkiem

sylwia 25
27-11-2007, 17:59
2magda5 - no to moze jednak pojedziesz na budowe i pstrykniesz foto więzby i folii , czas na lepszy humorek - wiem ze to nie latwe bo sama przechodzilam przez to ale podaje lopate na zakopanie dołów i zycze lepszego nastroju !!!

2magda5
27-11-2007, 18:53
Za to mój mąż ma entuzjazmu za nas dwoje
zamówił okna wybiera parapety
przejął moją rolę w urządzaniu

a zdjęcia wstawiłam na forum granatów

kakusek
05-12-2007, 16:57
Wita
Mam nadzieje ze tu czasem zagladasz mimo "przesytu" budowa :D Zauwazylam ze wkleilas fotki domu swoich rodzicow.Ja przymierzam sie do budwy Melodiii z www.krajobrazy.pl lub Natalii z www.mgprojekt.com.pl
Dlatego zainteresowal mnie domek Twoich rodzicow.Czy moglabys mi napisac jaki to projekt i ewentualnie przyslac kilka zdjec tego domku?Jest bardzo podobny do Melododi(a moze to wlasnie ona?) tyle ze okno okragle ma z innej strony.
Co do budowy to glowa do gory bo juz masz sporo za soba-popatrz na szaraczkow takich jak ja co sie dopiero z wyborem projktu borykaja :D
Pozdrawiam