PDA

Zobacz pełną wersję : projekt C59c Z WERANDĄ wariant 3



laura27
12-11-2007, 10:41
http://projekty.muratordom.pl/projekt?IdProjektu=344&IdKolekcji=

Witam, właściwie to już chyba zdecydowaliśmy się na projekt, będzie to dom Z werandą z kolekcji muratora. Chcialabym jednak poznać waszą opinię. Zastanawia nas dość tani koszt realizacji podany w kosztorysie, porównywalny do domku z dwuspadowym dachem (co prawda ten jest parterowy i stąd te oszczędności).
Mamy działkę z wjazdem od południa, chcielibyśmy zrobić kilka zmian - m.in zrównać ścianę domu od strony północy, z 2 i 12 zrobić jedno pomieszczene na co.

laura27
12-11-2007, 13:36
Nikomu nie podoba się ten projekt?
Co myslicie o kosztach tego domu, czy dach jest według was skomplikowany?

laura27
13-11-2007, 17:03
hop hop jest tu ktoś :wink:

laura27
14-11-2007, 18:40
38 wyswietleń i nikt mi nic nie doradzi :cry: :cry:

ProStaś
14-11-2007, 18:52
Dach nie jest nazbyt skomplikowany. Nie będzie tragicznie drogi.
Projekt poprawny, czytelny układ wnętrza. Ustawne pokoje, duży hol jak na taki mały dom. Powiększy to przestrzeń dzienną. Trochę mało intymna strefa nocna, za bardzo widać ją z części dziennej, z kuchni i jadalni.

To co mi się zdecydowanie nie podoba to fakt, że największym pomieszczeniem w domu jest ....garaż. :roll: A do tego ślepa łazienka. Trochę szkoda. A do tego wejście do łazienki też jest widoczne z salonu, ktoś chce się umyć i iść spać ( np. dorastająca latorośl ) i paraduje na oczach gości w kusej pidżamce :wink:

Pozdrawiam.
Dom parterowy to świetny wybór też tak zrobiłem.

laura27
14-11-2007, 18:57
Dzięki za uwagi
Co do garażu, to w planach jest zrobienie osobnego mieszkania dla starszej osoby, z 2 i 12 ma być pom C.O.

blackjack
20-01-2008, 19:04
Witam,
możemy porozmawiać o tym projekcie gdyż ja taki sam realizuję i również wyrównałem ścianę od strony ogrodowej.

blackjack
20-01-2008, 19:09
Z wjazdem od południa jest to akurat kiepski pomysł,
lepszy byłby od wschodu lub od zachodu i wtedy dom musiałby być w odbiciu lustrzanym.Wykorzystujemy wtedy słońce przez cały dzień