PDA

Zobacz pełną wersję : potrzebne informacje o firmie Polskie Drewno????



Repugnant
13-11-2007, 10:58
chce w firmie polskie drewno pana Marka Krawczyka kupic deske podlogowa wraz z jez zamontowaniem czy ktos zna ta firme prosze o opinie z gory dziekuje

mariusz1829105
08-03-2009, 20:07
Witam. Mam pytanie, czy doszła do skutku pańska transakcja z firmą Polskie Drewno pana Marka Krawczyka? Zamówiłem u niego deskę podłogową, zaliczka wpłacona, termin dostawy miną, ani deski ani wiadomości o dostawie nie widać. Dodzwonić też się nie można bo nikt nie odbiera telefonu. Z góry dziękuję za wiadomość.

Repugnant
08-03-2009, 21:35
z tego co czytam to chyba cale szczescie ze do tego zakupu nie doszlo mam nadzieje ze twoja sytuacja pozytywnie sie wyjasni w razie czego prosze o dalsze info.pozdrawiam

mariusz1829105
08-03-2009, 22:24
Wstępnie sprawa się wyjaśniła. Pan Marek wreszcie się odezwał i gęsto się tłumaczył. Pod koniec tygodnia moje zamówienie ma zostać zrealizowane.Czy Polskie Drewno to solidna firma, okaże się przy odbiorze towaru.Pozdrawiam.

Repugnant
09-03-2009, 20:23
to cale szczescie trzymam kciuki

Andrzej Dolder
23-09-2009, 09:26
Aby przyspieszyć realizację zamówienia podałem długości desek gotowych na taras - po rozkroju /57 desek 1.1 m, 12 desek 0.9/. Prosiłem o kilka cm zapasu na każdej desce. To był wielki błąd. Wiele desek było za krótkich /brakowało 2 cm/. Na dodatek były przycięte krzywo. Ale to jeszcze nie wszystko. Wybrano jakieś końcówki - zbyt wąskie deski i prawie co druga deska nie ma docheblowanego boku- w rezultacie mam nierówne dylatacje. Zauważyłem to dopiero przy montażu. Producent cały czas podkreślał, że daje mi kilka desek gratis i że zastosował upust. Jak widzę, jest to normalna promocyjna cena oferowana na stronie za pełnowartościowy towar. Miałem umówionego wykonawcę więc przyjąłem towar, ale teraz żałuję.Trzeba było posłać gościa do diabła.

fajnyziutek
14-09-2012, 22:17
no ja kupiłem w tej firmie deski tarasowe i jestem bardzo zadowolony, taras zbudowałem sam ale praktycznie cały czas "wisząc" na telefonie z Panem Markiem :-) - potrzebowałem porad i instrukcji i je otrzymałem aż w nadmiarze ;-)
Materiał polecam bo jest naprawdę dobry - dziwi mnie opinia Pana Doldera bo ja otrzymałem naprawdę świetny towar a szukałem dosyć długo.
Mają tam tez rewelacyjne wkręty firmy roto-coś tam które mi polecali i rzeczywiście nie była to ściema- wkręty rewelacja. sąsiad budował taras to uzywał jakichś niemieckich które urywały sie a te (chyba włoskie) wprost miodzio :-)

krzychu8
16-09-2012, 16:56
ja rowniez zakupilem niedawno deski na taras z modrzewia i jestem zadowolony, deski co prawda niektore podkreslam, mialy male mankamenty przy koncu ale otrzymalem je z zapasem od 20 do az 50 cm wiec nienarzekam ale co najwazniejsze drewno zdrowe i naprawde bardzo ladne, ja polecam firme Polskie Drewno, kontakt z wlascicielem tez dobry, co do cen za transport to mozna zejsc nizej o ile maja kilka zamowien w ten sam rejon polski