PDA

Zobacz pełną wersję : Pospiech



Goniony terminami
07-08-2003, 10:07
Jest nieprawomocne pozwolenie na budowę (do uprawomocnienia decyzji brakuje ok 7 dni). Co grozi inwestorowi gdy rozpocznie prace budowlane przed uprawomocnieniem pozwolenia?

siewonka
07-08-2003, 10:40
Jesli ktos na ciebie doniesie to mogą kazać rozebrać ci to co zbudowałeś ale bez przesady aż tak dużo nie da się zrobic w siedem dni. A poza tym zależy jakich masz sąsiadów jesli są w porządku to nic ci nie grozi.

Jola_
07-08-2003, 11:33
Nie przesadzaj, przecież to tylko 7 dni! Musiałby znaleźć się jakiś straszny bystrzacha, aby pokapował się w Twoich terminach i załapał się z donosem przed 15 sierpnia!

Uller
07-08-2003, 11:49
Gdy dostałem pozwolenie na budowę, odwoływał się od niego powiatowy zarząd dróg. Twierdził że nie ustalałem z nimi wyjazdu z działki. To była prawda bo działka była ogrodzona od kilkunastu lat i posiadała już wyjazd, który był naniesiony na mapy. Tak więc nic nie mogli mi zrobić. Poczuli się urażeni i robili mi kłopoty przy każdej nadarzającej się okazji. Pozwolenie na przyłącze wodne załatwiałem przez nimi chyba ze trzy miesiące. Efekt był taki, że zacząłem się budować bez bieżącej wody. Tak więc należy nie tylko uważać na sąsiadów ale i na urzędników.