PDA

Zobacz pełną wersję : Chciałam się przywitać.



katka
07-08-2003, 14:04
Witam wszystkich bardzo serdecznie :D .
Jeszcze się nie buduje jestem dopiero na etapie szukania odpowiedniej działki pod przyszła budowę domu. Forum to stanie się teraz moją obowiązkową lektura i zapewne będę Wam zawracać głowę różnymi pytaniami. Na razie czytam archiwum forum i muszę przyznać, że oprócz cennych informacji zauważyłam bardzo przyjazną atmosferę. Jak los pozwoli może nie długo dołączę do Was budujących i może mnie też przyjmiecie tak miło :wink: .
To tyle na początek.

Redakcja
07-08-2003, 14:48
Serdecznie witamy.

kwiatkor
08-08-2003, 17:00
Witaj w klubie.

Masz juz jakieś sprecyzowane wymagania odnośnie działki czy projektu domu?

jolana
08-08-2003, 18:21
No to witaj :D

katka
08-08-2003, 19:05
Dzięki za miłe powitanie :D .

Myślę, że mam już dość jasno sprecyzowane wymagania zarówno co do działki jak i przyszłego domu, ale czas pokaże co z tego wyjdzie. Po wycieczce krajoznawczej bardzo mocno zawęziłam obszar poszukiwań działki właściwie do dwóch miejscowości (oczywiście chce uciec z miasta) i tu może być problem ze znalezieniem odpowiedniej (co do wielkości, mediów, drogi dojazdowej itp.). Projekt będzie indywidualny, mniej więcej wiem co chce teraz pytanie czy architektowi uda się to wszystko skomponować, mam taka nadzieje, bo nie chcę żadnych ekstrawagancji.

09-08-2003, 00:41
Katka, a dlaczego nie projekt typowy, przejrzałaś te gotowe, jesteś może indywidualistką?

katka
09-08-2003, 12:57
Nie, nie jestem indywidualistką i nie chodzi mi oto żeby mieć dom jakiego nikt niema :lol: . Pierwotnie miał być kupowany gotowy projekt i przejrzałam setki takich projektów i nie znalazłam takiego, który byłby pod każdym względem idealny, było kilka, które i tak trzeba by było przerabiać a mam dobrego znajomego architekta, więc doszłam do wniosku, ze mimo wszystko prościej będzie jak całość on zaprojektuje niż ma przerabiać czyjś projekt. Po za tym mam nadzieje, że zgrabnie wkomponuje dom w otoczenie (którego jeszcze nie mam :( ).

Teska
16-08-2003, 09:08
katka witaj i pozdrawiam ze szczecina :lol: