PDA

Zobacz pełną wersję : Białe drzwi, okna i bramy garażowe



mirkan
16-11-2007, 19:35
Mam pytanie i bardzo proszę o odpowiedź:

czy ktoś z Was ma i użytkuje drzwi, okna i bramy w kolorze białym? Jakie są Wasze uwagi? Czy bardzo się brudzą? Szczególnie chodzi mi o drzwi i bramy garażowe.

howard_opole
16-11-2007, 20:17
Mam pytanie i bardzo proszę o odpowiedź:

czy ktoś z Was ma i użytkuje drzwi, okna i bramy w kolorze białym? Jakie są Wasze uwagi? Czy bardzo się brudzą? Szczególnie chodzi mi o drzwi i bramy garażowe.

Dołączam się do prośby o uwagi i sugestie.
Właśnie stoimy przed wyborem koloru okien. Generalnie podobają nam się okna w kolorze złoty dąb jednak ze wzgledu, że będziemy mieli ciemny (szaro grafitowy) kolor dachu planujemy jasną (bardzo jasny żółty) kolor elewacji wychodzi nam, że aby dom nie wyglądał za ciężko trzeba by dac białą stolarkę. I tu klops bo ja nie widzę jakość dużuch białych drzwi do garażu no i drzwi wejściowe białe jakoś mnie nie kręcą... Z drugiej strony białe okna i ciemne drzwi kłócą się z moim poczuciem estetyki. ..

pjr
16-11-2007, 21:11
Na mojej wsi nie ma klopotu z zabrudzeniami. Ale od czasu do czasu myć trzeba.
Najbardziej pobrudzili mi bramę garażową podczas tynkowania.
Poniżej link do zdjęć domu.

mario1976
16-11-2007, 23:29
Mam pytanie i bardzo proszę o odpowiedź:

czy ktoś z Was ma i użytkuje drzwi, okna i bramy w kolorze białym? Jakie są Wasze uwagi? Czy bardzo się brudzą? Szczególnie chodzi mi o drzwi i bramy garażowe.

Mam. Użytkuję.....od tygodnia więc są czytse jeszcze :wink:

Żona ma wizję białej elewacji (ewentualnie delikatnie złamana szarym), białych rynien, okien, drzwi i bramy (brażaowy dach). W zeszłym tygodniu nam zamontowali białe okna ze szprosami, białe dwrzi Gerdy i bramę Normstahla. Z białymi rynnami wygląda naprawdę fajnie.

Nie mam pojęcia jak będzie z użytkowaniem.

Kane66
17-11-2007, 05:44
ja mam białe drzwi, okna i taka tez brame garażową. polowa moich znajomych w domach ma okna białe - jedni z powodów ekonomicznych (okna) inni z powodu gustu i dopasowania do elewacji. Problemów nie stwierdzono.