PDA

Zobacz pełną wersję : Forum muratora jest DO



Gośću
07-08-2003, 19:54
Forum muratora jest do d. - wycinają wypowiedzi.

tomek1950
07-08-2003, 20:01
Jeśli takie ja Twój wątek to popieram.

Gośću
07-08-2003, 20:19
Chodzi po prostu oto, że kiedy czegoś się nie doczyta w regulaminie to wycinane są wszystkie posty autora, choć w/w regulamin mówi też o tym iż mogą taką wypowiedź zablokować.
A co do Twojej wypowiedzi to nie była zbyt miła.
Przeglądając twoje posty doszedłem do wniosku że należysz do niezbyt rozgarniętej grupy forumowiczów (na szczęście nie wielkiej).
Pozdrawiam wszystkich.

tomek1950
08-08-2003, 08:13
Dziękuję za recenzję moich postów. W przeciwieństwie do Ciebie: podpisuję się pod nimi i nie używam słów wulgarnych w postach.

Wowka
08-08-2003, 08:20
Gościu - Czyżbyś to Ty był tym który chciał sprzedawać faktury za 10% wartości? Jeśli tak to działanie administratora popieram.

Gośću
08-08-2003, 08:54
Wowka - ja nie sprzedaje jakichś faktur. W przeciwieństwie do wielu "firm" ja działam całkowicie legalnie i zgodnie z prawem.
Tomek 1950 - co do podpisu to do niedawna podpisywałem każdy post.
A tak apropos, czy podpis "Tomek 1950" jest imieniem i nazwiskiem, wydaje mi się że Jesteś tak samo anonimowy jak ja, a w tym wypadku podpisuję się "Gośću".
co do wulgaryzmów to określenie iż coś jest "do dupy" wydaje mi się dość delikatnym określeniem.
Do Waszej wiadomości, z usług mojej firmy korzystało już jedenaście osób z szanownego grona forumowiczów i jakoś nikt nie twierdził jako byłbym wulgarny, lub sprzedawał "lewe" faktury(często to klienci pytają czy bez faktury będzie taniej - ciekawe jak na taką propozycje zareagował by urząd skarbowy).
Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów.
Gośću.

Kasiorek
08-08-2003, 10:53
Gościu,a może mały urlop.Twój zgryżliwy ton może być zarażliwy.
Uważam to forum za najlepsze miejsce do wymiany doświadczeń i na szczęście nie wszyscy myślą tak jak Ty :wink:

Redakcja
08-08-2003, 11:18
Usuwamy wiadomości, jeśli ktoś reklamuje się poza "Ogłoszeniami drobnymi" i robi to naprzykład dziesięcioma ogłoszeniami tej samej treści. Często też przenosimy wiadomości do właściwych działów - niezorientowani mogą przypuszczać, że zostały usunięte.
Pozdrawiamy.

Gośću
08-08-2003, 11:21
quote="Kasiorek"]Gościu,a może mały urlop.Twój zgryżliwy ton może być zarażliwy.
Uważam to forum za najlepsze miejsce do wymiany doświadczeń i na szczęście nie wszyscy myślą tak jak Ty :wink:[/quote]
[
Podziwiam Twoje dokonania na forum - Twoje bezcenne porady i jestem pod wrażeniem!
Myślę że całe to zdarzenie to wynik nagonki na nie zarejestrowanych, choć ja miałem na celu zwrócenie uwagi(być może trochę za ostro) administratora na zaistniałą sytuacje.
Pozdrawiam Cię serdecznie.
Gośću.

Gośću
08-08-2003, 11:23
Usuwamy wiadomości, jeśli ktoś reklamuje się poza "Ogłoszeniami drobnymi" i robi to naprzykład dziesięcioma ogłoszeniami tej samej treści. Często też przenosimy wiadomości do właściwych działów - niezorientowani mogą przypuszczać, że zostały usunięte.
Pozdrawiamy.

A co z brakiem możliwości zalogowania się?!

Redakcja
08-08-2003, 11:42
Żaden z użytkowników Forum nie został zablokowany.

Gośću
08-08-2003, 21:23
Żaden z użytkowników Forum nie został zablokowany.

Droga Redakcjo, czy mógł bym dowiedzieć się dlaczego nie mogę się logować. To że moje posty znikły - ok., ale po wpisaniu w wyszukiwarce mojego nicka pokazuje ona - " Nie znaleziono tematów ani postów pasujących do Twoich kryteriów ". BARDZO proszę o wyjaśnienie mi, dlaczego nie mogę się zalogować.

Pozdrawiam.

Redakcja
11-08-2003, 11:23
Proszę podać nick - sprawdzimy, co się stało.

krzyss
13-08-2003, 00:29
Może to nie będzie post konstruktywny, ale kazde urządzenie ma taki guziczek, często koloru czerwonego, on odłącza urządzenie od energii elektrycznej, mozna go nacisnąc i w tedy... jest wyzwolenie!!! Mamy "z głowy" to obrzydliwe forum.