PDA

Zobacz pełną wersję : Sterownik Beretta Weekly - kto ma?



toomas
21-11-2007, 19:16
Witam.
Mam pytanie do posiadaczy w/w sterownika.
Chcę się upewnić czy u mnie on działa normalnie - bo jakoś tak dziwnie działa. Ale po kolei. Mam nastawioną temperaturę na 19.5 st. Sterownik uruchamia kocioł przy 19.1 st. I teraz zaczyna się:
1. Grzeje do ok 19.3 - wyłacza kocioł,
2. Czeka ok 5-10 min - włacza kocioł, grzeje ok 10 min (az temp. podskoczy o 0.1st), wyłacza kocioł
3. Czeka znowu, włacza kocioł, grzeje 5-10 min (az temp. podskoczy o 0.1st), wyłacza kocioł...

No i tak w kółko. Przed chwilą zauważułem, że włączył sie przy 19.7, pogrzał ok 5 min i sie wyłączył.
Sterownik już jest drugi bo pierwszy zareklamowałem ale ten działa tak samo. Miałem podpiętego Auratona i on działał normalnie, tzn. Przy nastawionej 19.5 właczał się przy 19.25 i wyłaczał przy 19.75.

No i teraz już niewiem co jest grane - czy te sterowniki Beretty tak działają? Najgorsze, że serwis udaje greka i ciągle kreci...

Jak ktoś może to niech się wypowie i cos poradzi...

Pozdraawiam
Tomek

MagdalenaK
21-11-2007, 19:52
Witam my również mamy ten piec i cóż wszystko jest ok. Piecem steruje sterownik Auraton 2005 tx economic. Działa bez zarzutu. Pozdrawiam Magda

toomas
22-11-2007, 06:09
No właśnie u mnie jak była sterownik Auraton też było OK. Ale sterownik Beretty działa trochę dziwnie i chciałem się dowiedzieć czy to ja mam jakiegoś pecha czy te sterowniki tak działają..

mapatut
22-11-2007, 09:29
No właśnie u mnie jak była sterownik Auraton też było OK. Ale sterownik Beretty działa trochę dziwnie i chciałem się dowiedzieć czy to ja mam jakiegoś pecha czy te sterowniki tak działają..

A mozna wiedzieć dlaczego zmieniłeś Auratona na berettę weekly ? Ja mam kocioł beretta turbo i też zastanawiałem się jaki sterownik dobrać, w końcu kupiłem Euroster 2000 (to samo co auraton), jeszcze nie jest podłącozny do pieca ale sam nie wiem czy dobrze wybrałem.

toomas
22-11-2007, 11:09
Bo Beretta Weekly był w zestawie :) Auratona miałem na czas gdy orginalny oddałem do serwisu. Ten Auraton (euroster) działał bardzo dobrze. Zaczynam się powoli zastanawiać czy nie kupić sobie Auratona i mieć spokój :)

MagdalenaK
22-11-2007, 20:05
Proponuję kup Auratona i odzyskaj to co najświętsze czyli .... święty spokój :lol: Pozdrawiam Magda

toomas
23-11-2007, 06:11
No i chyba tak zrobie :)