PDA

Zobacz pełną wersję : Nowa gwiazda wśród fachowców



paulaloska2
26-11-2007, 15:38
Witam, mowa o firmie bersongroup pana Krzyska Roszkowskiego.506375686. Jak na mój wybredny gust spisał sie wzorowo. Zrobił mi elewacje, kompleksowo kominek z rozprowadzeniem ciepła,parapety z kamienia,poddasze od ocieplena scianki działowe, pełną glazurę cekolowanie malowanie panele. A na sam koniec oddał klucze dwa dni przed terminem. Szczerze polecam..... ps na wiosnę jestem umówiona z nim na adaptację ogrodu iiiiiii obiecanego grilla. :D :D

kgasiorowska
26-11-2007, 16:44
i po to tylko sie zalogowales na forum muratora zeby zrobic reklame fachowcowi? Od razu widac ze robisz sobie reklame, ale to tutaj nie przejdzie.

paulaloska2
26-11-2007, 17:00
Raz się zalogowałam bo obiecałam to Panu Krzyśkowi... ps jakby nie było mam na imię Paulina a nie Krzysiek... Z całym szacunkiem to nie reklama to spełnienie obietnicy bo faktycznie jest dobry w tym. Cóż uwierzy ten kto się przekona....

kgasiorowska
26-11-2007, 18:13
tak, tak :-)

Red72
26-11-2007, 18:43
paulaloska2
jesli kogoś polecasz ,to wklej zdjęcia z jego roboty,każdy chętnie zobaczy jak to wygląda.

paulaloska2
26-11-2007, 19:13
Świetny pomysł z tymi zdjęciami... jeśli uda mi się ściągnąć zdjęcia z telefonu to bardzo chętnie... postaram się jak najszybciej....

czmirek
26-11-2007, 19:34
pracuje sporo lat w budownictwie ale co to jest CEKOLOWANIE to za cholere nie wiem

ortolin
26-11-2007, 20:07
mysle ze rozchodzi sie o kladzenie gladzi cekol

paulaloska2
26-11-2007, 20:19
Proszę Państwa.... uważam że powiedziałam co musiałam na temat Pana Krzysia.... bez względu na to co sobie Państwo pomyślą starałam się być uczciwa względem Pana Krzysia tak jak on był uczciwy... Współczuję jednak jemu bo widzę że mimo szczerych nadziei że to mu pomoże jednak mu szkodzi a to tylko przez paru stałych bywalców którzy uważaja że nie ma lepszych ani solidnych.... to po co to forum? a w odpowiedzi na temat tego cekolowania.... osobiście ten termin poznałam od pana Krzysia. Jeśli Pan czmirek wpisze słowo cekolowanie w wyszukiwarkę to znajdzie Pan wiele osób znających ten termin co oznacza że nie jest wziety z kosmosu a świadczy o czym innym...opinia którą umieściłam niech służy tym którzy nie szukają nieuczciwości w obietnicach Żegnam Państwa

Red72
26-11-2007, 20:29
paulaloska2
jesli kogoś polecasz ,to wklej zdjęcia z jego roboty,każdy chętnie zobaczy jak to wygląda.

iwonazb
27-11-2007, 12:14
Ja również poleciłam firmę, która kończy budowę mojego domu i w sumie rozpoczęłam wątek który nic dla innych nie wnosi. Przygotowuję zdjecia z budowy i prześlę je tylko tym, którzy piszą na mojego prywatnego maila. Bo są to ludzie, których interesują fakty a nie głupie gadanie podejrzliwych forumowiczów. Swoją drogą to ja się dziwię, że Kaczyński wyborów nie wygrał. Tyle wsród bywalców tego forum podejrzliwych agenów, że chyba skupia się tu cały Kaczorowy elektorat.pozdrawiam iwonazb

Red72
27-11-2007, 13:12
iwonazb poczytaj sobie dokładnie forum,a zobaczysz ile jest przekrętów.Zanim zaczniesz kogoś wyzywać,pomyśl.Ludzie są nieufni,bo zbyt wiele ucierpieli z powodu "przekręciarzy".

Bzdety wypisujesz,awantury szukasz zamiast poprzeć swoje zdanie dowodami i zatkać innym "gęby"

iwonazb
27-11-2007, 13:45
Nie zamierzam nikomu zatykać gęby, każdy ma prawo wyrażać swoje opinie ale pod warunkiem, że nie krzywdzą innych ludzi. Jest tyle samo przekrętów jak to nazywasz i tyleż samo dobrze wybudowanych domów. Nikogo nie wyzywam, a awantur sie nie boję bo ja w nich poprostu nie bede uczestniczyć. To forum ma pomagać w budowie a nie zniechęcać do niej. Jaką mam pewność, że negatywnymi i podejrzliwymi opiniami o różnych firmach nie zniechęcasz do innych firm, aby promować swojej działalności.Domy budują zazwyczaj dorosli ludzie i
i jeżeli czytaja odpowiedzi na forum to weryfikuja informacje kierując się własnym rozumem. zazwyczaj kłopoty mają Ci, którzy nie spisują umów, płacą przed wykonana pracą pieniądze. Oczywiście jest również wielu którzy poprostu trafili na oszustów, szczerze im współczuję. Powinni ostrzegać przed takimi firmam. Ja wpłaciłam wykonawcy po podpisaniu umwy 30% wartości umowy na zakup materiałów i gwarancję stałości cen. Nie zostałam oszukana, wybudowano mi dom, kończą prace, mielismy drobne wpadki na budowie i przestuj ale nie zaważyło to na jakosci prac. Jestem zadowolona i dlatego postanowiłam napisać kilka pozytywów o współpracy z firmą, która budowała mój dom. Dobrze, że zrobiłam to za zgodą wykonawcy. Panuje tu zasada że jest się wiarygodnym jak sie klepie odpowiedzi od dłuższego czasu. Nowy forumowicz to zły forumowicz a juz jak kogos poleca to juz wogole go lepiej wykasować na samym poczatku. Źle sie wypromowałyśmy w tym ścisłym klanie powinnysmy z autorka tego wątku raczej zacząć od zniechęcania. No tak moge powiedzieć, ze kiedyś pan Zdzisio z Marek pod Warszawą to się nie popisał przy remoncie mojego mieszkania. Zdecydowanie nie polecam. Kończę wypowiedz i zapewniam, że na tym poscie kończę. Pozostawiam Ci ostatnie zdanie, bo i tak nie przekonam do swych racji. Uwazam że czasami zbyt podejrzliwie podchodzicie do ludzi i powoduje to, że zamiast sobie pomagać i radzić prowadzimy taki dialog. pozdrawiam mimo wszystko iwonazb

izat
27-11-2007, 16:10
Proszę Państwa.... uważam że powiedziałam co musiałam na temat Pana Krzysia.... bez względu na to co sobie Państwo pomyślą starałam się być uczciwa względem Pana Krzysia tak jak on był uczciwy... Współczuję jednak jemu bo widzę że mimo szczerych nadziei że to mu pomoże jednak mu szkodzi .........
a czemu temu Panu tak bardzo zależy na poleceniu na forum??
dlaczego musiałaś to zrobić?? zastosował jakiś szantaż emocjonalny?? :D
mnie to już śmieszą te orydynarne reklamy na forum ...
a tytuł wątku jest powalający :D :D :D

rrmi
27-11-2007, 16:17
Nikogo nie wyzywam,
A to nie ty napisalas ?


Tyle wsród bywalców tego forum podejrzliwych agenów, że chyba skupia się tu cały Kaczorowy elektorat.pozdrawiam iwonazb

:-?

msnet
27-11-2007, 16:37
A wystarczyło wkleić zdjęcie ładnie zrobionej roboty - jest ich na forum sporo i to dla wykonawcy jest najlepsza reklama a nie puste gadanie "och" i "ach"