PDA

Zobacz pełną wersję : Mam problem.Jakie ogrzewanie wybrać?Poradźcie coś!!!



aldekor
26-11-2007, 21:34
Muszę założyć piec CO za kilka lat będę miał gaz ale narazie muszę mieć inne źródło ciepła a samym kominkiem nie dam rady.
Kotłownia jest nieszczęśliwie umieszczona "w mieszkaniu" i wejście do niej jest w głównym holu.Jakie paliwo wybrać aby nie było uciążliwe?
Pelet,ekogroszek,zboża...?
Jak sobie z tym poradziliście?

czandra
26-11-2007, 21:39
U mnie ten sam problem, z tym, że nie chcę paliw stałych. Po rozlicznych rozważaniach i analizach mam wybór między: kotłem gazowym kondensacyjnym i gazem płynnym, kotłem elektrycznym do co i taryfa G12 oraz pompą ciepła. Jutro będzie u mnie instalator od PC. W zeszłym tygodniu byli przedstawiciele od gazu. Do końca tygodnia muszę podjąć decyzję :-?

jacekp71
26-11-2007, 21:50
Muszę założyć piec CO za kilka lat będę miał gaz ale narazie muszę mieć inne źródło ciepła a samym kominkiem nie dam rady.

dasz albo i nie dasz, tyle ze zgodnie z prawem nie mozesz samym kominkiem ;-)

aldekor
27-11-2007, 06:58
U mnie ten sam problem, z tym, że nie chcę paliw stałych. Po rozlicznych rozważaniach i analizach mam wybór między: kotłem gazowym kondensacyjnym i gazem płynnym, kotłem elektrycznym do co i taryfa G12 oraz pompą ciepła. Jutro będzie u mnie instalator od PC. W zeszłym tygodniu byli przedstawiciele od gazu. Do końca tygodnia muszę podjąć decyzję :-?

W prąd na pewno nie pójdę bo drogo to samo z gazem z butli czy olejem opałowym.