PDA

Zobacz pełną wersję : kostka granitowa



kubaimycha
27-11-2007, 14:52
Mogę polecić ekipę od układania kostki granitowej...Goście pracują od świtu do nocy, niezależnie czy wieje czy zimno, halogeny po zmroku i dalej działają...Wszystko jak należy - zebrane, podsypane, ubite...
Jestem pełna podziwu dla zapału, a jeszcze bardziej z efektów...
Zdjęcia z realizacji...

http://images31.fotosik.pl/60/444259448911eeca.jpg (www.fotosik.pl)
http://images34.fotosik.pl/60/84b2918735be3bf8.jpg (www.fotosik.pl)

Seba7207
27-11-2007, 15:49
Faktycznie, kawał porządnej roboty. Pozdrawiam

Eugeniusz_
02-01-2008, 13:40
Mogę polecić ekipę od układania kostki granitowej...Goście pracują od świtu do nocy, niezależnie czy wieje czy zimno, halogeny po zmroku i dalej działają...Wszystko jak należy - zebrane, podsypane, ubite...
Jestem pełna podziwu dla zapału, a jeszcze bardziej z efektów...
Zdjęcia z realizacji...

http://images31.fotosik.pl/60/444259448911eeca.jpg (www.fotosik.pl)
http://images34.fotosik.pl/60/84b2918735be3bf8.jpg (www.fotosik.pl)

Proszę o namiar i informację na prv jak wyszły ceny:):)

ava80
02-01-2008, 14:40
Mogę polecić ekipę od układania kostki granitowej...Goście pracują od świtu do nocy, niezależnie czy wieje czy zimno, halogeny po zmroku i dalej działają...Wszystko jak należy - zebrane, podsypane, ubite...
Jestem pełna podziwu dla zapału, a jeszcze bardziej z efektów...
Zdjęcia z realizacji...

http://images31.fotosik.pl/60/444259448911eeca.jpg (www.fotosik.pl)
http://images34.fotosik.pl/60/84b2918735be3bf8.jpg (www.fotosik.pl)

Proszę o namiar i informację na prv jak wyszły ceny:):)


ja też baaardzo prosze :)

Kris-KRAKOV
02-01-2008, 18:57
ja też polecę dobrą ekipę
www.kris-pol.eu
prawdziwie profesjonalna firma nic dodać nic ująć :)

Szymon_J
02-01-2008, 19:08
Zbieznosc nazwy firmy i nicka przypadkowa?

Kris-KRAKOV
04-01-2008, 18:37
nie to nie jest zbieżność

Tomek_J
05-01-2008, 08:52
nie to nie jest zbieżność

Neee, wcaaale... Wszyscy w to wierzą. ;)

Z innej beczki: jak na dzisiejsze czasy ta strona to szczególny przypadek nieprofesjobnalnej roboty. A strona tytułowa wręcz odstręcza.

Kris-KRAKOV
05-01-2008, 10:52
dzięki za info dzwonię do informatyka niech cos z tym zrobi , bo ja potrafie robić zupełnie cos innego

Marta 666
05-01-2008, 20:58
nie to nie jest zbieżność

Neee, wcaaale... Wszyscy w to wierzą. ;)

Z innej beczki: jak na dzisiejsze czasy ta strona to szczególny przypadek nieprofesjobnalnej roboty. A strona tytułowa wręcz odstręcza.
A dlaczego przestrzegasz przed tą firmą? Co jest nie tak?

Kris-KRAKOV
05-01-2008, 21:44
kolega poinformował mnie o kiepsko działającei stronie
zaco serdecznie mu dziękuje jest właśnie w trakcie modernizacj

Eugeniusz_
06-01-2008, 18:09
ja też polecę dobrą ekipę
www.kris-pol.eu
prawdziwie profesjonalna firma nic dodać nic ująć :)

Ładnie ze polecasz się :lol: :lol: , ale jak chyba zauważyłeś jesteśmy z Warszawy :):)

Kris-KRAKOV
06-01-2008, 19:07
nie ma to znaczenia pod warunkiem że nie jest to usługa trwająca krucej niż dojazd :) tak poważnie to prace powyżej 100 m2 mogę wykonać wszędzie .

kubaimycha
07-01-2008, 14:25
Mogę polecić ekipę od układania kostki granitowej...Goście pracują od świtu do nocy, niezależnie czy wieje czy zimno, halogeny po zmroku i dalej działają...Wszystko jak należy - zebrane, podsypane, ubite...
Jestem pełna podziwu dla zapału, a jeszcze bardziej z efektów...
Zdjęcia z realizacji...

http://images31.fotosik.pl/60/444259448911eeca.jpg (www.fotosik.pl)
http://images34.fotosik.pl/60/84b2918735be3bf8.jpg (www.fotosik.pl)

Proszę o namiar i informację na prv jak wyszły ceny:):)


ja też baaardzo prosze :)

Podaje namiary na mojego wykonawcę od układania kostki granitowej:
Daniel tel. 696848351
Spokojnie mogę go polecić.

seba_x
11-01-2008, 20:11
Mogę polecić ekipę od układania kostki granitowej...Goście pracują od świtu do nocy, niezależnie czy wieje czy zimno, halogeny po zmroku i dalej działają...Wszystko jak należy - zebrane, podsypane, ubite...
Jestem pełna podziwu dla zapału, a jeszcze bardziej z efektów...
Zdjęcia z realizacji...



kostkę mieliście z "układaczami" czy kupowaliście osobno ? ile wyszedł koszt 1m2 ?

kubaimycha
11-01-2008, 22:47
kostkę mieliście z "układaczami" czy kupowaliście osobno ? ile wyszedł koszt 1m2 ?

Kostkę kupowaliśmy sami, ale nie przeliczaliśmy, ile wyszedł nam m2...

Krupiarz
15-01-2008, 16:08
No właśnie, istotną informacją jest ile wyszedł m2 ułożenia kostki z materiałem.

Proszę o inf. dotyczącą cen materiału (kostki i dodatkowych materiałów), robocizny.
Może być na priv.

I jeszcze jedno pytanie: gdzie kupowaliście kostkę, jakich jest wymiarów?

Pozdrawiam

izat
16-01-2008, 16:26
kupiłam właśnie kostkę granitową ze Strzegomia
mogę podać na priv namiar na sprzedawcę i dostawcę
cena m2 zależy od tego jaki rozmiar kostki wybierzecie
od koloru też to oczywiście zależy :)
dla przykładu- szara kosztuje około 250 PLN za tonę, czarna 750 za tonę
robocizna waha się w przedziale 40-80 PLN bez podbudowy

ewajanecka
17-01-2008, 08:45
Kostkę kupowaliśmy sami, ale nie przeliczaliśmy, ile wyszedł nam m2...Gdzie kupowaliście ? Bardzo dobrze wyglada. Do wykonawcy dzwonilam , trzeba rezerwowac termin z dużym wyprzedzeniem.

seba_x
18-01-2008, 13:09
kupiłam właśnie kostkę granitową ze Strzegomia
mogę podać na priv namiar na sprzedawcę i dostawcę
cena m2 zależy od tego jaki rozmiar kostki wybierzecie
od koloru też to oczywiście zależy :)
dla przykładu- szara kosztuje około 250 PLN za tonę, czarna 750 za tonę
robocizna waha się w przedziale 40-80 PLN bez podbudowy

trochę drogawo ;-) , szara lub żółtoruda 240 , ciemnygrafit (prawie czarna) 450 , czerwona 600 , dla ludzi z muratora dodatkowy bonus !

pawelllo
19-01-2008, 11:59
Czy znacie kogoś kto potrafi łupać kamienie polne?? super to wygląda na ogrodzeniu i zamiast bruku też mi sie chyba przyda Tymbardziej że kamień dostane za darmo a to wiellki plus

komis13
24-01-2008, 13:55
MÓJ MĄŻ TEŻ MA FIRMĘ BRUKARSKĄ.UWAŻAM GO ZA SUPER BRUKARZA,KOSTKA POŁOŻONA JEST JAK NA STOLE,RÓWNIUTKO I NIE MA ZBYT DUŻYCH FUG,CO ZBYT BRZYDKO WYGLĄDA.A TA KOSTKA CO JEST NA ZDJĘCIACH POWYŻEJ TO OKROPIEŃSTWO,CZYM TU SIĘ CHWALIĆ. A CENA UŁÓŻENIA KOSTKI ZALEŻY OD REGIONU,BO NP.W WARSZAWIE BĘDZIE DROŻEJ GDYŻ KOSZT MATERIAŁU BĘDZIE DROŻSZY.JA POWIEM ILE MÓJ MĄŻ BY WZIĄŁ Z PODBUDOWĄ I MATERIAŁEM ORAZ UŁOŻENIEM W WARSZAWIE 350 ZŁ ZA METR.MOŻE SIĘ WYDAWAĆ DROGO ,ALE JAKIE WYKONANIE ,NIE SPAPRANE ŻE PO PÓŁ ROKU KOSTKI WYLATUJĄ,NO I GWARANCJA,CHOCIAŻ WCALE JEJ NIKT NIE BĘDZIE POTRZEBOWAŁ. MOGĘ PODAĆ NAMIARY,CHOCIAŻ TO MÓJ MĄŻ.NAPRAWDĘ NIE KŁAMIĘ.

seba_x
24-01-2008, 14:14
MÓJ MĄŻ TEŻ MA FIRMĘ BRUKARSKĄ.UWAŻAM GO ZA SUPER BRUKARZA,KOSTKA POŁOŻONA JEST JAK NA STOLE,RÓWNIUTKO I NIE MA ZBYT DUŻYCH FUG,CO ZBYT BRZYDKO WYGLĄDA.A TA KOSTKA CO JEST NA ZDJĘCIACH POWYŻEJ TO OKROPIEŃSTWO,CZYM TU SIĘ CHWALIĆ. A CENA UŁÓŻENIA KOSTKI ZALEŻY OD REGIONU,BO NP.W WARSZAWIE BĘDZIE DROŻEJ GDYŻ KOSZT MATERIAŁU BĘDZIE DROŻSZY.JA POWIEM ILE MÓJ MĄŻ BY WZIĄŁ Z PODBUDOWĄ I MATERIAŁEM ORAZ UŁOŻENIEM W WARSZAWIE 350 ZŁ ZA METR.MOŻE SIĘ WYDAWAĆ DROGO ,ALE JAKIE WYKONANIE ,NIE SPAPRANE ŻE PO PÓŁ ROKU KOSTKI WYLATUJĄ,NO I GWARANCJA,CHOCIAŻ WCALE JEJ NIKT NIE BĘDZIE POTRZEBOWAŁ. MOGĘ PODAĆ NAMIARY,CHOCIAŻ TO MÓJ MĄŻ.NAPRAWDĘ NIE KŁAMIĘ.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Łukasz_K
24-01-2008, 14:16
MÓJ MĄŻ TEŻ MA FIRMĘ BRUKARSKĄ.UWAŻAM GO ZA SUPER BRUKARZA,KOSTKA POŁOŻONA JEST JAK NA STOLE,RÓWNIUTKO I NIE MA ZBYT DUŻYCH FUG,CO ZBYT BRZYDKO WYGLĄDA.A TA KOSTKA CO JEST NA ZDJĘCIACH POWYŻEJ TO OKROPIEŃSTWO,CZYM TU SIĘ CHWALIĆ. A CENA UŁÓŻENIA KOSTKI ZALEŻY OD REGIONU,BO NP.W WARSZAWIE BĘDZIE DROŻEJ GDYŻ KOSZT MATERIAŁU BĘDZIE DROŻSZY.JA POWIEM ILE MÓJ MĄŻ BY WZIĄŁ Z PODBUDOWĄ I MATERIAŁEM ORAZ UŁOŻENIEM W WARSZAWIE 350 ZŁ ZA METR.MOŻE SIĘ WYDAWAĆ DROGO ,ALE JAKIE WYKONANIE ,NIE SPAPRANE ŻE PO PÓŁ ROKU KOSTKI WYLATUJĄ,NO I GWARANCJA,CHOCIAŻ WCALE JEJ NIKT NIE BĘDZIE POTRZEBOWAŁ. MOGĘ PODAĆ NAMIARY,CHOCIAŻ TO MÓJ MĄŻ.NAPRAWDĘ NIE KŁAMIĘ.

Jak na drugi post i autoreklamę poprzedzoną zjechaniem innej firmy bez podania konkretnych zarzutów (nie, wyrażenie "TO OKROPIEŃSTWO,CZYM TU SIĘ CHWALIĆ" nie jest konkretnym zarzutem), to nie wróżę Tobie dużej ilości klientów zachęconych Twoim postem :P

komis13
24-01-2008, 14:25
NIE OBCHODZI MNIE CZY KTOŚ UZNA TO ZA AUTOREKLAME,I CZY ZNAJDĘ MĘŻOWI KLIJENTÓW BO NIE NARZEKAMY NA BRAK ZLECEŃ.POPROSTU CZYTAJĄC NIEKTÓRE POSTY UROZMAICONE TAKIMI ZDJĘCIAMI JAK OPISAŁAM WYŻEJ TO NIEWIEM CO POWIEDZIEĆ.JESTEM KOBIETĄ I BĘDĄC PRZY MĘŻU CAŁY CZAS PRZEZ 8 LAT TROCHĘ SIĘ JUŻ NAUCZYŁAM O BRUKU.TAK ZE PROSZĘ WYBACZYĆ MOJĄ IRYTACJĘ TAMTYMI ZDJĘCIAMI,ALE NA MÓJ GUST BY TO NIE PRZESZŁO.

Łukasz_K
24-01-2008, 16:56
NIE OBCHODZI MNIE CZY KTOŚ UZNA TO ZA AUTOREKLAME,I CZY ZNAJDĘ MĘŻOWI KLIJENTÓW BO NIE NARZEKAMY NA BRAK ZLECEŃ.POPROSTU CZYTAJĄC NIEKTÓRE POSTY UROZMAICONE TAKIMI ZDJĘCIAMI JAK OPISAŁAM WYŻEJ TO NIEWIEM CO POWIEDZIEĆ.JESTEM KOBIETĄ I BĘDĄC PRZY MĘŻU CAŁY CZAS PRZEZ 8 LAT TROCHĘ SIĘ JUŻ NAUCZYŁAM O BRUKU.TAK ZE PROSZĘ WYBACZYĆ MOJĄ IRYTACJĘ TAMTYMI ZDJĘCIAMI,ALE NA MÓJ GUST BY TO NIE PRZESZŁO.

Po pierwsze, to ten CapsLock chyba nie jest potrzebny (to taki przycisk pod Tabulatorem :lol: ).
Po drugie - zabrzmiało to dokładnie jak autoreklama i szukanie klientów.
Czy na tyle brak Ci słów, by powiedzieć co przeraża tak na powyższych zdjęciach??
Nie irytuj się więc tylko sypnij konkretami, bo jak na mój gust to nie wiem jak można oceniać tak negatywnie pracę, która nie jest jeszcze skończona.
No cóż, ale to przecież nie ja jestem żoną super brukarza.

kubaimycha
24-01-2008, 21:06
MÓJ MĄŻ TEŻ MA FIRMĘ BRUKARSKĄ.UWAŻAM GO ZA SUPER BRUKARZA,KOSTKA POŁOŻONA JEST JAK NA STOLE,RÓWNIUTKO I NIE MA ZBYT DUŻYCH FUG,CO ZBYT BRZYDKO WYGLĄDA.A TA KOSTKA CO JEST NA ZDJĘCIACH POWYŻEJ TO OKROPIEŃSTWO,CZYM TU SIĘ CHWALIĆ. A CENA UŁÓŻENIA KOSTKI ZALEŻY OD REGIONU,BO NP.W WARSZAWIE BĘDZIE DROŻEJ GDYŻ KOSZT MATERIAŁU BĘDZIE DROŻSZY.JA POWIEM ILE MÓJ MĄŻ BY WZIĄŁ Z PODBUDOWĄ I MATERIAŁEM ORAZ UŁOŻENIEM W WARSZAWIE 350 ZŁ ZA METR.MOŻE SIĘ WYDAWAĆ DROGO ,ALE JAKIE WYKONANIE ,NIE SPAPRANE ŻE PO PÓŁ ROKU KOSTKI WYLATUJĄ,NO I GWARANCJA,CHOCIAŻ WCALE JEJ NIKT NIE BĘDZIE POTRZEBOWAŁ. MOGĘ PODAĆ NAMIARY,CHOCIAŻ TO MÓJ MĄŻ.NAPRAWDĘ NIE KŁAMIĘ.

Twój ruch, "żono przy mężu" :roll: ...czekamy na fotki kostki na stole bez fug...
...no i oczywiście wierzymy, że nie kłamiesz ...

izat
24-01-2008, 22:37
kupiłam właśnie kostkę granitową ze Strzegomia
mogę podać na priv namiar na sprzedawcę i dostawcę
cena m2 zależy od tego jaki rozmiar kostki wybierzecie
od koloru też to oczywiście zależy :)
dla przykładu- szara kosztuje około 250 PLN za tonę, czarna 750 za tonę
robocizna waha się w przedziale 40-80 PLN bez podbudowy

trochę drogawo ;-) , szara lub żółtoruda 240 , ciemnygrafit (prawie czarna) 450 , czerwona 600 , dla ludzi z muratora dodatkowy bonus !
zapłaciłam 190 PLN za tonę :D za szaro rudą i czarnej trochę ;)
tylko ten transport drogi ....

seba_x
25-01-2008, 12:06
kupiłam właśnie kostkę granitową ze Strzegomia
mogę podać na priv namiar na sprzedawcę i dostawcę
cena m2 zależy od tego jaki rozmiar kostki wybierzecie
od koloru też to oczywiście zależy :)
dla przykładu- szara kosztuje około 250 PLN za tonę, czarna 750 za tonę
robocizna waha się w przedziale 40-80 PLN bez podbudowy

trochę drogawo ;-) , szara lub żółtoruda 240 , ciemnygrafit (prawie czarna) 450 , czerwona 600 , dla ludzi z muratora dodatkowy bonus !
zapłaciłam 190 PLN za tonę :D za szaro rudą i czarnej trochę ;)
tylko ten transport drogi ....

dobra cena , takie okazje są bardzo krótko przez okres zimowy

komis13
25-01-2008, 16:37
PO PIERWSZE WIEM CO TO JEST KAPSLOK ,A PO DRUGIE JESTEŚMY W PAŃSTWIE DEMOKRATYCZNYM I WOLNYM ,MOGĘ SOBIE PISAĆ Z WŁĄCZONYM KAPSLOKIEM LUB NIE ,ALE JEŻELI TAK CIĘ TO IRYTUJE ,WYŁĄCZĘ GO.Zacznę może od tego ,abyś zajął się tym co myślę że potrafisz,czyli zębami .Owszem, mam zdjęcia ,które świadczą o fachowej pracy mojego męża,ale zastanowię się ,czy wogóle je pokażę.Żona przy mężu,oby twoja żona była przy tobie tyle lat ,co ja przy swoim.

seba_x
26-01-2008, 06:26
PO PIERWSZE WIEM CO TO JEST KAPSLOK ,A PO DRUGIE JESTEŚMY W PAŃSTWIE DEMOKRATYCZNYM I WOLNYM ,MOGĘ SOBIE PISAĆ Z WŁĄCZONYM KAPSLOKIEM LUB NIE ,ALE JEŻELI TAK CIĘ TO IRYTUJE ,WYŁĄCZĘ GO.Zacznę może od tego ,abyś zajął się tym co myślę że potrafisz,czyli zębami .Owszem, mam zdjęcia ,które świadczą o fachowej pracy mojego męża,ale zastanowię się ,czy wogóle je pokażę.Żona przy mężu,oby twoja żona była przy tobie tyle lat ,co ja przy swoim.


takimi tekstami to ty klientów nie nałapiesz :lol: , najgorsi fachowcy to tacy którzy uważają się za dużo lepszych od całej reszty :lol:

izat
26-01-2008, 12:42
komis13,
wrzuć na luz i skończ tą żenadę skoro ją zaczęłaś
ośmieszasz siebie, nic więcej
a u kuby&mychy kostka jest ułożona bardzo ładnie :)
:P
gratuluję

Eugeniusz_
26-01-2008, 18:09
PO PIERWSZE WIEM CO TO JEST KAPSLOK ,A PO DRUGIE JESTEŚMY W PAŃSTWIE DEMOKRATYCZNYM I WOLNYM ,MOGĘ SOBIE PISAĆ Z WŁĄCZONYM KAPSLOKIEM LUB NIE ,ALE JEŻELI TAK CIĘ TO IRYTUJE ,WYŁĄCZĘ GO.Zacznę może od tego ,abyś zajął się tym co myślę że potrafisz,czyli zębami .Owszem, mam zdjęcia ,które świadczą o fachowej pracy mojego męża,ale zastanowię się ,czy wogóle je pokażę.Żona przy mężu,oby twoja żona była przy tobie tyle lat ,co ja przy swoim.

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o żenada, ktoś kto ma odwagę się przedstawić i wypełnić swój profil i stosuje się do ogólnych zasad zasługuje na szacunek i świadczy o ........ itd itd , mam nadzieję ze mąż nie wykonuje pracy tak jak Pani ma stosunek do innych.:-? :-?


izat proszę :lol: o namiary na zakup kostki no i wszelkie informacje itd :):):) :-? :wink: :lol:

izat
26-01-2008, 18:33
Eugeniusz,
wysyłam priva z info o kostce

Eugeniusz_
26-01-2008, 21:19
Eugeniusz,
wysyłam priva z info o kostce

Dzieeęęęęęękuję :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

kubaimycha
27-01-2008, 10:40
PO PIERWSZE WIEM CO TO JEST KAPSLOK ,A PO DRUGIE JESTEŚMY W PAŃSTWIE DEMOKRATYCZNYM I WOLNYM ,MOGĘ SOBIE PISAĆ Z WŁĄCZONYM KAPSLOKIEM LUB NIE ,ALE JEŻELI TAK CIĘ TO IRYTUJE ,WYŁĄCZĘ GO.Zacznę może od tego ,abyś zajął się tym co myślę że potrafisz,czyli zębami .Owszem, mam zdjęcia ,które świadczą o fachowej pracy mojego męża,ale zastanowię się ,czy wogóle je pokażę.Żona przy mężu,oby twoja żona była przy tobie tyle lat ,co ja przy swoim.

Po co ta irytacja :roll: Nikt Cię nie zmusza do pokazywania zdjęć swojego męża, ale jeśli chce się być wiarygodnym słowa nie wystarczą...
Nie znam się na układaniu kostki, tak jak Ty :roll: , ale moja mi się podoba. Rzeczywiście na co dzień moją domeną są zęby i wcale nie ukrywam,że na tym znam się lepiej niż na kostce właśnie...
A ze swoim mężem jestem 11 lat po ślubie i 8 przed...
...mimo wszystko pozdrawiam i życzę trochę spokojniejszego podejścia do życia...

kubaimycha
27-01-2008, 11:09
http://images23.fotosik.pl/147/dfa6025aac8facc4.jpg (www.fotosik.pl)
http://images23.fotosik.pl/147/31e388b60ef4152b.jpg (www.fotosik.pl)
http://images29.fotosik.pl/147/e0fa4d37b71ca5c7.jpg (www.fotosik.pl)
http://images30.fotosik.pl/148/2d4181a5423cc154.jpg (www.fotosik.pl)
http://images25.fotosik.pl/146/a5f2d6e6ed2c7397.jpg (www.fotosik.pl)

komis13
29-01-2008, 20:18
PO PIERWSZE WIEM CO TO JEST KAPSLOK ,A PO DRUGIE JESTEŚMY W PAŃSTWIE DEMOKRATYCZNYM I WOLNYM ,MOGĘ SOBIE PISAĆ Z WŁĄCZONYM KAPSLOKIEM LUB NIE ,ALE JEŻELI TAK CIĘ TO IRYTUJE ,WYŁĄCZĘ GO.Zacznę może od tego ,abyś zajął się tym co myślę że potrafisz,czyli zębami .Owszem, mam zdjęcia ,które świadczą o fachowej pracy mojego męża,ale zastanowię się ,czy wogóle je pokażę.Żona przy mężu,oby twoja żona była przy tobie tyle lat ,co ja przy swoim.

Po co ta irytacja :roll: Nikt Cię nie zmusza do pokazywania zdjęć swojego męża, ale jeśli chce się być wiarygodnym słowa nie wystarczą...
Nie znam się na układaniu kostki, tak jak Ty :roll: , ale moja mi się podoba. Rzeczywiście na co dzień moją domeną są zęby i wcale nie ukrywam,że na tym znam się lepiej niż na kostce właśnie...
A ze swoim mężem jestem 11 lat po ślubie i 8 przed...
...mimo wszystko pozdrawiam i życzę trochę spokojniejszego podejścia do życia...



Czy ja pisałam że jestem 8 lat po ślubie ,ależ nie ,ponieważ 8 lat mąż ma firmę ,a po ślubie jesteśmy 16 rok.A tak szczerze to naprawdę nie podoba mi się ta wasza kostka i zdania nie zmienię.Skończę również pisać na tym forum. O mój spokój to się nie martwcie.

dorkasz1
30-01-2008, 14:49
Co za baba! Wyrazy współczucia dla męża komis13. Powinien dostać medal, jeśli wytrzyma kolejne 16 lat. No chyba, że będzie od świtu do nocy brukował, brukował, brukował...
Izat, czy mogę prosić o namiar na sprzedawcę kostki?

Pozdrowienia dla Wszystkich.

dorkasz1
30-01-2008, 15:14
Seba_x! Czy ten link, który podajesz, to są TWOJE prace??? No po prostu piękne! Uwielbiam wszelkie kamienie i jestem pod naprawdę WIELKIM wrażeniem. Oglądam pokaz slajdów po raz trzeci i nie mogę się napatrzeć. Jeśli to nie Ty jesteś wykonawcą, a znasz namiary, to podaj proszę. Mieszkam niedaleko Wrocka i poszukuję kogoś do zrobienia podjazdu, a także namiaru na kogoś kto tę kostkę sprzedaje.
Pozdrawiam

Kris-KRAKOV
30-01-2008, 16:16
a jak taka galeria www.kris-pol.eu to moje prace

dorkasz1
30-01-2008, 17:47
Kris, odjęło mi mowę :D
Chylę głowę przed mistrzami. Seba się nie odezwał, ale zakładam, że te prace to jego dzieło.
Kris, naprawdę jestem pełna podziwu. Wygląda to naprawdę pięknie. Faktem jest to, że taka twórczość wymaga jednak przestrzeni. Trudno mi sobie wyobrazić mały ogród z takimi wzorami. Wyglądałby raczej "tak sobie". Ale duże nawierzchnie - CUDO! Sam projektujesz, czy realizujesz projekty? Tak czy tak, prace są wykonane bardzo starannie. Brawo! Cieszę się, że nie wszyscy specjaliści wyjechali do Irlandii i Anglii. Dzięki temu jest szansa, że i u nas będą piękne ogrody.
Szkoda, że nie mieszkasz bliżej Wrocka. Zajmuję się projektowaniem i wykonywaniem ogrodów i poszukuję kogoś takiego ze zmysłem artystycznym, kto bawiłby się swoją pracą, a nie tylko łoił kasę. Pozdrawiam i życzę dużo dobrych, dających satysfakcję realizacji.

seba_x
01-02-2008, 07:02
Kris, odjęło mi mowę :D
Chylę głowę przed mistrzami. Seba się nie odezwał, ale zakładam, że te prace to jego dzieło.
Kris, naprawdę jestem pełna podziwu. Wygląda to naprawdę pięknie. Faktem jest to, że taka twórczość wymaga jednak przestrzeni. Trudno mi sobie wyobrazić mały ogród z takimi wzorami. Wyglądałby raczej "tak sobie". Ale duże nawierzchnie - CUDO! Sam projektujesz, czy realizujesz projekty? Tak czy tak, prace są wykonane bardzo starannie. Brawo! Cieszę się, że nie wszyscy specjaliści wyjechali do Irlandii i Anglii. Dzięki temu jest szansa, że i u nas będą piękne ogrody.
Szkoda, że nie mieszkasz bliżej Wrocka. Zajmuję się projektowaniem i wykonywaniem ogrodów i poszukuję kogoś takiego ze zmysłem artystycznym, kto bawiłby się swoją pracą, a nie tylko łoił kasę. Pozdrawiam i życzę dużo dobrych, dających satysfakcję realizacji.

napisz do mnie na PW , jestem producentem kostki , nie układam ale nie ma z tym problemu - załatwimy ekipę ! a kostkę dla ludzi z muratora mam prawie darmo ;-) (projekt ogrodu niedługo będzie mi potrzebny , dogadamy się ?)

dorkasz1
01-02-2008, 07:47
Dziękuję izat za namiary.
Seba, napisałam do Ciebie dłuuuuugi list:D

izat
01-02-2008, 18:22
Dziękuję izat za namiary.
Seba, napisałam do Ciebie dłuuuuugi list:D
a do mnie taki krótki :(
powiedzcie jakie macie ceny za robociznę kostki granitowej??

dorkasz1
01-02-2008, 20:24
Izat, mój list do Ciebie wyszedł jeszcze dłuższy... Taka gaduła ze mnie. Mam nadzieję, że nie zaśniesz :D :D :D
Mam póki co, cenę od jednego brukarza. 70 pln za m2.
Czy jest tu ktoś z okolic Wrocławia? Czy to dużo czy do przyjęcia?

seba_x
02-02-2008, 07:02
Izat, mój list do Ciebie wyszedł jeszcze dłuższy... Taka gaduła ze mnie. Mam nadzieję, że nie zaśniesz :D :D :D
Mam póki co, cenę od jednego brukarza. 70 pln za m2.
Czy jest tu ktoś z okolic Wrocławia? Czy to dużo czy do przyjęcia?

cena jak najbardziej do przyjęcia za kostkę 4/6 , wczoraj rozmawiałem z fachowcami i powiedzieli 70-80zł/1m2 , cena zależna od prac które trzeba wykonać przed ułożeniem kostki . (a jeszcze rok półtorej do tyłu 40zł/1m2 wydawało się wysoką ceną)

Tomciooo
09-02-2008, 12:41
Kris, bardzo fajna robota. Masz to szczęście, że ludzie u których wykonujesz prace nie boją się inwestować w różnokolorową kostkę i mają odwagę, trochę "zaszaleć". Wtedy można się wykazać.
Co do zdjęć zamieszczonych na forum, to jeden podstawowy błąd, który robią prawie wszyscy początkowi brukarze, lub Ci którzy zaczynali od betonowej - zbyt małe fugi !!!!!!! Kostki nie powinny się stykać !!!! Bo nie można jej wtedy dobrze zasypać i robią się takie małe szczeliny, a potem kostki się ruszają.
Zwykle zdjęcia kostki robione są przed zasypaniem, żeby był lepszy efekt, a naprawdę żadne zdjęcie nie odda tego co zobaczy ludzkie oko bezpośrednio.
Dlatego wszystkim, którzy mają zamiar zrobić sobie przed domem kostkę granitową, zalecam jechać na jakąś już wykonaną pracę. Wtedy najlepiej ocenić brukarza.
Pozdrawiam

izat
09-02-2008, 21:48
Panie Tomku, a ja myślałam, że czym mniejsze szczeliny między kostkami tym lepiej ..... :roll: tzn mi się tak bardziej podoba ;)
a tu masz ci los
nie jest wtedy równiej??

Kris-KRAKOV
12-02-2008, 20:08
Dzięki za uznanie staramy się robić to dobrze i solidnie a co do ceny ktoś tam wyżej pytał to jest różnie my bynajmniej mamy widełki od 65 do 85 oczywiście z podbudową w zależności od kostki i wzoru .

seba_x
13-02-2008, 07:05
Dzięki za uznanie staramy się robić to dobrze i solidnie a co do ceny ktoś tam wyżej pytał to jest różnie my bynajmniej mamy widełki od 65 do 85 oczywiście z podbudową w zależności od kostki i wzoru .

jeśli można zapytać - u kogo kupujecie kostkę ?

Kris-KRAKOV
13-02-2008, 07:41
Mamy swoich stałych dostawców z krórymi współpracujemy od lat

seba_x
13-02-2008, 07:54
:D ok

Eugeniusz_
13-02-2008, 08:01
Dzięki za uznanie staramy się robić to dobrze i solidnie a co do ceny ktoś tam wyżej pytał to jest różnie my bynajmniej mamy widełki od 65 do 85 oczywiście z podbudową w zależności od kostki i wzoru .

Czy w Warszawce też wykonujecie??? :-? :lol:

Kris-KRAKOV
13-02-2008, 12:57
dlaczego nie kwestia domówienia

Tomciooo
15-02-2008, 09:46
Dzięki za uznanie staramy się robić to dobrze i solidnie a co do ceny ktoś tam wyżej pytał to jest różnie my bynajmniej mamy widełki od 65 do 85 oczywiście z podbudową w zależności od kostki i wzoru .

Ja w Warszawie i okolicach układam granit 8/10 za 60 zł ze wszystkim

Tomciooo
15-02-2008, 09:51
Panie Tomku, a ja myślałam, że czym mniejsze szczeliny między kostkami tym lepiej ..... :roll: tzn mi się tak bardziej podoba ;)
a tu masz ci los
nie jest wtedy równiej??

A mur bez betonowej fugi też lepiej by wyglądał ??
Ułożenie bez szczelin jest prawie niewykonalne. Jeżeli nawet na powierzchni kostki będą się stykać to i tak gdzieś w środku będą puste jamy, których nie da się zasypać.

Kris-KRAKOV
15-02-2008, 18:23
jaka praca taka płaca :D

izat
16-02-2008, 13:03
Panie Tomku, a ja myślałam, że czym mniejsze szczeliny między kostkami tym lepiej ..... :roll: tzn mi się tak bardziej podoba ;)
a tu masz ci los
nie jest wtedy równiej??

A mur bez betonowej fugi też lepiej by wyglądał ??
Ułożenie bez szczelin jest prawie niewykonalne. Jeżeli nawet na powierzchni kostki będą się stykać to i tak gdzieś w środku będą puste jamy, których nie da się zasypać.
jasne, że wyglądałby lepiej :)
ale nie wszystko co wygląda lepiej jest koniecznie solidniejsze
tak rozumiem Pana wypowiedź :)

Kris-KRAKOV
16-02-2008, 17:13
szczelina między kostką 8/11 ma norme do 12 mm
a 4/6 do 8mm z tego powodu że kruszywo którym zasypujemy czyli mielonym granitem ma frakcje od 0 do 8 mm przy mniejszych szczelinach nie wypełnimy tego dokładnie a co zatym idzie nie zkilinuje sie i będzie sie ruszac

Pat
16-02-2008, 18:24
Witam,
jeśli tak ktoś chciałby skusić się na ekipę i/lub kostkę ze Strzegomia to proszę sobie poczytać:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=168&w=69872876
Pozdrawiam

Maco
17-02-2008, 17:47
Powiedzcie,
jakie są zasady przy zamawianiu usługi brukowania ?

Umowa i zaliczka ?
Czy umowa i zapłata po zakończeniu prac ?

Pat
18-02-2008, 08:49
Pierwszy i ostatni raz dałem wysoką zaliczkę. I żałuję. Kostka to sam koniec budowania, a ja do tej pory trafiałem na uczciwe firmy...

Kris-KRAKOV
18-02-2008, 18:44
Kwestia umówienia ja stosuje zasadę umowa i po zakończeniu usługi zapłata
Chyba że inwestycja jest duża w takim wypadku w trakcie zaliczka na poczet wykonanych prac .
Tak samo jest dla jednej jak i dla drugiej strony czyli zdarza się że mimo umowy
po zakończonej usłudze trzeba się nieźle nagimnastykować żeby odzyskać ciężko zarobione pieniążki . Niema reguły musimy więc opierać się na zaufaniu inwestor /wykonawca
wykonawca /inwestor

laziale
26-03-2008, 11:42
ja łupię kamienie polne i z nich muruję ogrodzenia zobacz w galeri rosną wokół nas ogrodzenia z kamienia łupanego

seba_x
27-03-2008, 07:19
Witam,
jeśli tak ktoś chciałby skusić się na ekipę i/lub kostkę ze Strzegomia to proszę sobie poczytać:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=168&w=69872876
Pozdrawiam

he he he , jeśli to ten człowiek o którym myślę to ......... lepiej uważajcie !!! nie zawsze tanio znaczy dobrze , czasami tanio jest tylko po to żeby szybko złapać łosia i go naciągnąć na kasę .

elisee
27-03-2008, 13:47
Jestem jeszcze na etapie oglądania różnych nawierzchni i zastanawiania się z czego zrobić podjazd i jak.Mam do wyłożenia 30 metrów drogi prywatnej i potem ze 20 wzdłuż działki, podjazd. Działka lesna wiec chcę aby to wyglądało jak najnaturalniej, może na drodze wybrukowac szerokie pasy pod koła aby za betonowo nie było a pośrodku coś posiać? Nie wiem sama. Myslałam najpierw o kamieniu, ale niektóra kostka granitowa tez mi się podoba. tylko, że działka jest pod Poznaniem - czy jest ktos godny polecenia jesli chodzi o wykonanie i zakup kostki?
Do tego mam dylemat z ogrodzeniem - w dziale "Ogrodzenia" w "Drewniane na podmórówce" jest pokazane ogrodzenie z poziomych desek i podają, że jest zbudowane z "muraków". Cos w tym stylu pasowałoby do działki tylko...co to sa te "muraki"? Proszę o oświecenie... :-?

izat
27-03-2008, 14:42
polecam usługi Pana Jacka, bardzo ładnie układa granit, ze współpracy jestem bardzo zadowolona, bezproblemowi ludzie
tel 505 493 446
u mnie właśnie skończyli pracę i chwilowo są wolni

seba_x
27-03-2008, 15:01
a kostkę kupisz u mnie , na północ od poznania (suchy las) jest kilka posesji wyłożonych moją kostką

elisee
27-03-2008, 17:04
Kochani jesteście - wielkie dzieki - zapisuję namiary na potem:) Seba_x - poprosze namiary !! Do Suchego Lasu w swoim czasie dość czesto jeździłam - teraz pracuję na piatkowie - chętnie podglądnę te posesja choć zza krzaczka :wink: Tylko musze wiedzieć które to.
A wogóle to własnie odebrałam projekt domu - lezy w paczce na stole i czeka na uroczyste otwarcie. No i teraz ostateczne zmiany w projekcie będa...