PDA

Zobacz pełną wersję : regulator pogodowy VRC 410s Vaillant



Cola15
27-11-2007, 20:09
jak to jest? Na panelu czołowym regulatora jest pokrętło do ustawiania wartości temperatury dziennej, jednak przy zmianie połozenia urzadzenie w żaden sposób nie wyswietla temperatury "zadawanej". Czy więc idea tego programowania opera się na zadawaniu temperatury na oko czy też da się gdzieś ustawić precyzyjnie wartość temperatury dziennej.
W panelu "pod klapką" da się precyzyjnie ustawić temperaturę nocną więc dziwne byłoby gdyby nie dało się ustawić konkretnej temperatury dziennej :o

A może ja czegoś nie qmam???

turcin
28-11-2007, 19:52
Przy regulatorach Vaillanta wpływ czujnika temperatury wewnętrznej można ograniczyć. Tzn jest gdzieś opcja gdzie w procentach można określić wpływ odczytów na prace kotła. Z tego co pamiętam to na regulatorze nie wyświelta się temperatura zadana tylko aktualna. A co do jakichś dokładniejszych pytań najlepiej dzwonić do źródła na infolinię Vaillanta.

JM.
28-11-2007, 22:39
Masz pokrętło i podzałkę, każda przerwa to 2,5 st.C., środek to 20 st. C. Jak ustawisz to potem po otwarciu klapki wejdź w "i" i "klikaj lewym" pokrętłem, pierwsza jest "temp.zad." - tu Ci się wyświetli zadana temp. wew.

VPS
29-11-2007, 05:11
Masz pokrętło i podzałkę, każda przerwa to 2,5 st.C., środek to 20 st. C. Zgadza się.

Jak ustawisz to potem po otwarciu klapki wejdź w "i" i "klikaj lewym" pokrętłem, pierwsza jest "temp.zad." - tu Ci się wyświetli zadana temp. wew. Wcale tak nie jest.