dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

bozena & maciek

  1. dziennik Bozeny i Maćka

    Witam moj (nasz) dzienniku! Troszke mnie nie bylo, z wakacji tez trzeba bylo skorzystac. Oczyscie nie bylo sielanki na wyjezdzie. Juz dwa dni po opuszczeniu przez nas budowy zadzwonil nasz wykonawca i powiedzial, ze zwolnil dwoch robotnikow bo - zalegli. Co im moglo dolegac? Oczywiscie zbyt mocno gasili pragnienie a praca stala w mniejscu. Wiec sie z nimi pozegnal. Na domiar zlego majster zlamal noge i jest na zwolnieniu. :x . Tydzien pozniej milelismy juz nowa ekipe. Teraz widac postepy, praca ...
  2. dziennik Bozeny i Maćka

    Oooo, cały dzień jeżdżenia za oknami, dzrwiami, bramą do garażu. Ceny są różne, największy rabat daje Sokółka. Ale my w końcu zdecydowaliśmy się na okna Sowińskich z Bartyckiej. Ręczna robota, polska firma spod Częstochowy. Mamy teraz problem ze szprosami. Okazało się, że kolory szprosów międzyszybowych bardzo trudno dobrać do koloru okien (właściwie jest to możliwe tylko przy ciemmnym machoniu). Tak jest we wszystkich firmach - sprawdziałam. Wystkie wymiary okien z ...
  3. dziennik Bozeny i Maćka

    Oooo, cały dzień jeżdżenia za oknami, dzrwiami, bramą do garażu. Ceny są różne, największy rabat daje Sokółka. W końcu zdecydowaliśmy się na okna Sowińskich z Bartyckiej. Mamy teraz problem ze szprosami. Okazało się, że kolory szprosów międzyszybowych bardzo trudno dobrać do koloru okien (właściwie jest to możliwe tylko przy ciemmnym machoniu). Wystkie wymiary okien z projektu okazały się niestandardowe, ze względów oszczednościowych i po małych przeróbkach, doprowadziliśmy ...
  4. dziennik Bozeny i Maćka

    W fundament poszlo zbrojenie, wlasnorecznie robione przez nasza ekipe :o (myslalm, ze to sie kupuje w takim ksztalcie - przyznam szczerze nie znam sie na tym).

    Boze jak ja sie cieszylam jak zobacylam betoniarke pedzaca do nas na dzialke.


    Pozniej rosnoce warstwy bloczkow na fundamentach i w koncu zasypanie poziomu "0" i od poniedzialku cegla. Juz nie moge sie doczekac ... troche cierpliwosci, ...
  5. dziennik Bozeny i Maćka

    Opowiem troszke wiecej o naszej inwestycji. Dzialke mamy polozona w Łoziskach k/Piaseczna. do niedawna byly to tylko tereny rolnicze (wychowalam sie tu) i na naszej ulicy stalo tylko 10 domow i w wiekszosci byli to rolnicy. teraz domkow jest juz 20 a moj bedzie 21. Acha zapomnialabym o nowobudowanym osiedlu Dworek Polski, gdzie powstanie 29 domkow. nigdy w zyciu nie widzialam takiego ruchu na mojej ulicy - zawsze bylo kameralnie, wszyscy sie znali od lat. Ach bylo minelo, a szkoda bo wioska moja ...
Strona 5 z 7