dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. dziennik Bozeny i Maćka

    Ekipę załatwialiśmy na ostatnią chwile, jakoś to było w lutym i jak się okazało wszyscy byli już zajęci ale od czego są znajomi ...od słowa do słowa i okazało się ze chłopak koleżanki ma własną ekipę i się chętnie nami zajmie. Super, serdecznie go polecam efekty pracy bedzie widac na zdięciach. Moja ciocia, która jest kierownikiem naszej budowy nie ma nic mu do zarzucenia. Cenę też wynegocjowaliśmy przyzwoitą jak na tereny warszawskie. Domek ma być gotowy na koniec września ...
  2. dziennik Bozeny i Maćka

    Skąd pomysł na własny domek? Zakiełkował Maćkowi w głowie, a jak mi o nim mówił to myslałam, że chce mi się oświadczyć, ale na to musiałam trochę dłużej poczekać. A teraz juz uporaliśmy się z geodetą i biurokracją i mamy upragnione pozwolenie na budowę, plan wybralismy już wcześniej ze Studia Atrium GL 186, fundamenty już schną i teraz to się zaczyna .... acha dziłeczka też jest 4300 m2, przedzielona rowem, w którym nie ma wody.
    :)
    ...
  3. dziennik Bozeny i Maćka

    Jutro bedą pierwsze zdiecia i opisy naszego przyszłego domku! STUDIO ATRIUM GL 186 :D
Strona 7 z 7