dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar robert skitek
    Cześć. Bardzo dziękuję. Ale to nie moja, tylko M.
    pozdrawiam
  2. Avatar ditomasso
    Witaj Robert po zimie
    Twoja łazienka jest fenomenalna!
    Pozdrawiam wiosennie.
  3. Avatar robert skitek
    Dziękuję za tak miłe słowa. I zapraszam.
  4. Avatar U Jaśków
    Wielka szkoda, że na FM to już koniec! Najlepszy projekt i realizacja jaką widziałam w ostatnich latach! Gratuluję pomysłów i pozdrawiam! Niech żyje się dobrze! PS. będę zaglądać na bloga
  5. Avatar Gizmoak
    Sledze wasz dziennik budowy od jakiegoś czasu z kilku powodów.
    Przede wszystkim sam chciałem budować dom o bardzo zbliżonej architekturze lecz niestety po wielu miesiącach walki z urzędnikami nie udało mi się zmieni decyzji warunków zabudowy. Szkoda ze w Polsce nie można robić rzeczy bardziej interesujących niż to co widzimy na co dzień.
    Czekałem na informacje na temat zużycia energii wynik jest dość ciekawy lecz alby uczciwie podsumować PC trzeba kilku sezonów i w pełni wykorzystanego domu.
    Pozdrawiam i podziwiam jestem pełen zachwytu.
  6. Avatar robert skitek
    No to na odwrót .
    Dziękuję bardzo. Śniegu spadło troszkę w drugi dzień świąt. Zdjęcia z dzisiejszego wpisu są z dziś.
  7. Avatar ditomasso
    Robert, tu jest dziennik, a tam jest blog
    Piękna choinka! Widzę, że nie tylko nas roznosiła radość pierwszych Świąt.
    A Wasz dom pod śniegową pierzynką wygląda super! U nas niestety, takiego puchu nie było...
  8. Avatar ditomasso
    My również jesteśmy zadowoleni z pompy.
    Pierwszy rachunek za prąd obejmujący 2 m-ce (w tym około m-ca grzania) 99 zł!
  9. Avatar Beskidziak
    Dzięki za wiadomość , gratuluje odwagi i projektu raz jeszcze rewelacja!!!!!
  10. Avatar robert skitek
    U mnie te legary akurat z systemu deck-dry. Ale bez całego systemu...
  11. Avatar Robert Skrybicze
    Super! a to pcv, to konkretniej jak wygląda i gdzie można nabyć?
  12. Avatar robert skitek
    Jeszcze raz dziękuję.
    Beskidziak - tynki to imprefarb, kolory wybieraliśmy z wzornika, więc nie pamiętam symboli. W rzeczywistości też jest taki "aksamitny"
    aldam1 - wysokość zależy gdzie: w salonie 2,75, u góry 2,6m. Tak, bez opuszczonych wieńców czy nadproży.
  13. Avatar aldam1
    Projekt mega. Zaglądam tutaj od samego początku.
    PS. Możesz przypomnieć jaką masz wysokość pomieszczeń ? Druga sprawa, która zwróciła moją uwagę. Okna masz pod sufit? Dobrze widzę, że jest bez nadproży?
  14. Avatar Beskidziak
    Gratuluje
    malutkie pytanko ten ciemniejszy kolor elewacji jeśli można prosić o nazwę lub numer oraz firmę. Większość firm u których chciałem zamówić tak ciemny tynk odradza ze względu na bodajże "jakąś reakcje ze słońcem" i szybkie blaknięcie. Reasumując elewacja za......iście skontrastowana i jakoś tak przynajmniej na zdjęciu przyjemnie aksamitnie matowa....
    Pozdrawiam
  15. Avatar interona
    Temperatura uczuć do Waszego domu rośnie.... Gratulacje i ode mnie!
  16. Avatar Robert Skrybicze
    imponująco i pięknie, gratuluję
  17. Avatar robert skitek
    Jeszcze raz dziękuję! Żaluzje często stosowałem, ale pierwszy raz użyłem ich w taki sposób
  18. Avatar gaga33
    pięknie !!!!
  19. Avatar U Jaśków
    Całość wygląda imponująco! Naprawdę gratulacje! Przeszklone ściany z wieczora... bajka! ... a jako zagorzały przeciwnik żaluzji muszę się ukorzyć i zwrócić im honor świetnie to wszystko wygląda
  20. Avatar Nani
    Pięknie i więcej nie trzeba pisać, po prostu należy patrzeć i podziwiać.
Strona 1 z 16