dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar hrhrhr
    Ogrodzenie - części kute, robiła firma Atumed z Białych Błót (nawiasem mówiąc oprócz drobnej obsuwy w terminie jesteśmy z nich zadowoleni), czy drogo - kwestia subiektywna, nam się wydaje że sporo kasy na ogrodzenie poszło najlepiej tam podjechać i poprosić o wycenę skoro to nic nie kosztuje ...
  2. Avatar koka1
    Domyślam się, że i tę kuchnię wykonywał Unistyl.
    A najbardziej powalająca jest ta Wasza ściana z luksferów no i prowadząca do niej, cała klatka schodowa, i to w każdym detalu
    Gratuluję gustu!
    Pozdrawiam,
    kasia.
    Updated 12-10-2011 at 07:19 by koka1
  3. Avatar koka1
    Skoro jesteś, Kochana na forum, to wtrącę i w tym wątku, bardzo podoba mi się Wasze ogrodzenie z "kwadraciaka". Od kiedy opublikowałaś tego posta, myślę o czymś takim to naszego przedsięwzięcia. Czy robiła je jakaś firma od ogrodzeń, czy zwykły ślusarz? I drogie to ustrojstwo, jeśli można wiedzieć?
  4. Avatar hrhrhr
    Serdecznie dziękuję,
    schody wykonywała firma z Koronowa http://www.zakladstolarskizibi.pl/
    natomiast kuchnię tak jak pisałam w kolejnych komentarzach firma Unistyl http://www.unistyl.pl/

    Co do płytek (rozumiem że chodzi o te szare - Signum z nowej gali) są praktyczne i po dodaniu dodatków wnętrza nie wyglądają na chłodne, polecam.
  5. Avatar koka1
    No to i ja podłączam się pod prośbę urwis, skoro odświeżyła posta do którego ja nie dotarłam. Czy to jakieś bydgoskie studio mebli kuchennych? My budujemy w Nowej Wsi Wlk. Zastanawiałam się nad Qrasiem, mają podobno dobre ceny, nawet kilkoro znajomych skorzystało z ich oferty.
    Pozdrawiam,
    kasia.
  6. Avatar urwis
    Muszę przyznać, że masz super domek i często zaglądam do Twojego dziennika budowy. Jesteśmy na etapie ocieplania poddasza, tynki wewnętrzne i posadzki zakończone.Bardzo podobają mi się Twoje schody, właśnie takie chcemy mieć u siebie, czy mogę prosić o namiary na firmę i przybliżoną cenę.Cały czas nie wiem co zrobić z podłogą w salonie(podłogówka), chciałam coś jasnego, ale Twoje płytki też fajnie wyglądają, możesz napisać jak się je użytkuje?

    Serdecznie pozdrawiam.
    P.S.Budujemy w Dobrczu.
  7. Avatar monia i stasiu :)
    Rolety bardzo mi się podobają, a o takich zasłonach też myślałam na okno tarasowe, tylko jeszcze nie wiem jaki kolor
  8. Avatar gaga33
    Piękny macie domeczek,gratuluję



    http://forum.muratordom.pl/entry.php...liniach-archon
  9. Avatar hrhrhr
    tak
    Kuchnie na parterze (kilka wpisów dalej) także montowała firma UNISTYL.
  10. Avatar urwis
    Dziękuję za informację. Czy chodzi o UNISTYL?
  11. Avatar hrhrhr
    Bydgoszcz, ul. Bartosza Głowackiego. Polecam.
  12. Avatar hrhrhr
    Zestaw to pamiątka rodzinna, zostanie aż się rozpadnie
    A elewacja z płyt betonowych imitujących kamień IMPERIA firmy Stegu
  13. Avatar urwis
    No właśnie, kuchnia piękna. Ja też proszę o namiar na sprzedawcę kuchni.
  14. Avatar monia i stasiu :)
    Teraz zauważyłam ten zestaw plastikowy, kompletnie nie pasuje. Ale zawsze można go zmienić ha ha.
  15. Avatar monia i stasiu :)
    Całość bardzo mi się podoba. Po prostu pięknie
  16. Avatar monia i stasiu :)
    Kuchnia piękna. Gdzie zamawialiście ? Właśnie marzy mi się biała kuchnia. Fronty są lakierowane? Rolety też pasują.
  17. Avatar Mona7
    Z jakiego kamienia ta szara elewacja?? Wygląda bardzo fajnie i ogrodzenie super pasuje do nowoczesnego stylu
  18. Avatar JANA Lubuskie
    Super
    Świetnie wygląda ta tapeta na ściance kolankowej - taki rozweselający akcent.
    Powodzenia w dalszym meblowaniu
  19. Avatar JANA Lubuskie
    Gratuluję. Bardzo ładny efekt końcowy - trochę zaskakująco, ale z gustem. Kolorystycznie wszystko do siebie pasuje.
    Brawo, naprawdę
  20. Avatar hrhrhr
    dzięki
    samo szkło to rzeczywiście koszt około 300-500 zł (nas oryginał kosztował prawie 3 x więcej więc jakoś przełkne) bardziej obawiam się o montaż (sami się boimy po czymś takim) bo rzeczywiście nikt nie chce się tego podjąć,

    nadal rozważamy reklamacje mimo tłumaczeń serwisanta ze mogło zadecydować ziarnko piasku pod szybą, co spowowdowało takie rozłożenie napięć w szybie iż ta nie wytrzymała
Strona 1 z 3