dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Wawrzyniec Pruski

    Po wielu tygodniach przerwy, spowodowanej intensywnym zakończeniem ważnego projektu w fabryce, nastał czas prac w Pradolinie, do których baaardzo tęskniłem. Już piątkowa kawa na tarasie u N. zapowiadała świetną sobotę. Dzień, w którym...

    – Ale dlaczego on jest w niemieckim mundurze?
    – Tak jest w scenariuszu... O proszę tu mam: „wychodzi dziedzic pruski”.
    – Pruski, pruski... Bo on się nazywa Pruski - Wawrzyniec Pruski, polski dziedzic!

    W tym duchu powstał zaczątek ...

    Updated 20-04-2012 at 21:32 by jan_z_wolna

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Ze smutkiem zawiadamiam...

    Że za 3 tygodnie budowa, przestanie być budową Papiery dziś złożone w Inspektoracie. Jak się uporam szybko w pracy z pewną sprawą, to może majówka będzie już na swoim.

    Tymczasem w Pradolinie odwilż, tu i ówdzie jeziora ... Masakra!
  3. I budowa nigdy nie była tak miła...

    Zaległy news, ale wart zanotowania. Otóż, każdy kto wrócił kiedyś z dalekiej i długiej podróży wie jaka to przyjemność skorzystać z własnego WC. Podobne uczucia mają ci, którzy po dwóch latach (.....mniejsza o szczegóły.....).



    Koło Style. Zakup do najtańszych nie należał, choć pewnie wyjdzie taniej niż zabudowany. Mnie się taki klasyczny wygląd podoba a i miejsca na kompakt było w sam raz. ...
  4. Przyszła zima....

    W związku z nadejściem (dodam niespodziewanym) rzeczonej powyżej pory, wklejam fotę szatana, który zagościł w Pradolinie już dawno, ale jak dotąd zaznaczone to nie było.



    Szatan swą energię pobiera przez nawiertkę w rurociągu PradolinaStream, którą to paliwo tankowane jest tu



    A jak właściciel sobie dojedzie coś tam poklepać ...
  5. Kominy nad warstw? izolacji



    Po kilku tygodniach pracy prawie skończona. Mam nadzieję, że Bozia da jeszcze jeden ciepły weekend. Dwa słowa o materiach
    Styro EPS 70 40 Genderki - niezbyt równy frez (jego głębokość). Bez pianki nie podchodź. Zawiodłem się.
    Caparol - klej do styro i do zatapiania. Miałem jeszcze kilka innych worków innych po sąsiadach, zatem trochę mogę porównać. Jego lepkość i konsystencja jest niesamowita. ...

    Updated 20-11-2011 at 22:37 by jan_z_wolna

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 7