dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar swierol
    Bomba!!
  2. Avatar Zbigniew100
    Pozdrawiam.

    Chwilę mnie nie było , a tu już koniec budowy.

    Gratulacje.

    Zbigniew
  3. Avatar papuch
    jan, co to znaczy budowa przestanie być budową??? tzn że papiery o pozwolenie na zamieszkanie czy jakoś tam? Swoją drogą to mur pruski prześliczy!
  4. Avatar jan_z_wolna
    Do przeprowadzki jest jeszcze bardzo dużo pracy. Trochę gładzi, malowanie, kafle itd. Ale może się uda do maja. Wiosnę już czuć chyba, także budowy będą w następnych tygodniach ruszać To się ludziska zaczną rozpisywać.
  5. Avatar rutki
    Oj nie nie nie!!! stanowczo protestuję przeciwko takiemu tytułowi!!!
    Ale Wam zazdroszczę!!
  6. Avatar Mona7
    Ohhh nie strasz takimi tytułami trzymam kciuki za szybką przeprowadzkę ohhh jak ja bym chciała w maju się przeprowadzić np. w urodziny ehhh
  7. Avatar jan_z_wolna
    Jak sobie patrzę na Twoje murowanie we wrześniu, to zatęskniłem i za tą robotą i za pogodą, której towarzyszyło wysokie spożycie
  8. Avatar eliop
    Hehe - My w zeszłym tygodniu zamówiliśmy to najważniejsze siedzisko w domu

    www.salsadom.pl
  9. Avatar jan_z_wolna
    Niby da się w 2, ale płyty sporo ważą i bez tych cudacznych podnośników to ciężko może być. Prace u mnie też idą wolno. Wykorzystałem już wszystkie możliwości zwolnień w robocie. Grunt, że jest izolacja i chatka sobie stoi w dodatniej temp. (utrzymuję tak z 7-8 st). Myślałem że na Wielkanoc się wprowadzimy. Ale będzie ciężko.
  10. Avatar urwis
    Janku- słowa tej piosenki ciągle gdzieś za mną chodzą...budując nasz domek ciągle sobie obiecuję, że znajdę więcej czasu, aby pobyć z ludźmi i tak przy dobrej herbatce pośpiewać i pogadać... A tymczasem domek się ,,wykańcza", a 1 kwietnia idziemy w końcu z naszymi dziewczynkami (11 i 13 lat) na koncert Wolnej Grupy Bukowina i tam mam nadzieję usłyszymy ,, A jeśli dom będę miał...." - uwielbiam tę piosenkę !!!
    pozdrawiam!
  11. Avatar papuch
    Jan! super wygląda domek. Zaglądam po dłuuugiej przerwie spowodowanej rodzinnymi i budowlanymi pierypałkami u mnie tez się dzieje ale bardzo wolno bo wiesz jak jest kiedy własnymi rękami Martwi mnie co napisałeś o regipsach (że trzech ludzia potrzeba) bo na razie ocieplamy (wełna) oboje z husbendem i nam wychodzi a niestety trzeciego ludzia nie mamy ;-(
    pozdrowionka
  12. Avatar koka1
    Dom piękny i to w moim regionie
    Tym bardziej kibicuję, bo my private investor, vel husband, także wiele własnej pracy wkłada w nasze przedsięwzięcie
    Podziwiam, kibicować będę i pozdrawiam!
  13. Avatar jan_z_wolna
    Uj Na razie to ja chodzę do sąsiada. Łatwo nie jest
  14. Avatar jan_z_wolna
    Nie mamy pojęcia. Może coś z szarości lekkiej lub białą.
  15. Avatar ganiutek
    A jaki kolor elewacji planujesz?
  16. Avatar jan_z_wolna
    O ten kolor, to się trochę bałem. Dobierałem do jednej dachówki z malutkiego próbnika palety RAL. Ale się chyba wstrzeliłem. Baliśmy się, czy te zielone drzwi nie zajadą cepeliadą. Zobaczymy jak będzie elewacja. Najlepszy dotąd zakup na budowę. Bardzo starannie wykonanie i taka sama praca. Bardzo się z nich cieszymy.
  17. Avatar ganiutek
    Nie domykajmy drzwi, może niebieski motyl wleci
    Fajny kolorek.
  18. Avatar jan_z_wolna
    Z tym obiegiem, to tak jak piszesz. Mniej wody leci do szamba. Ogrzewanie będzie na olej.
  19. Avatar jan_z_wolna
    Dzięki. Oczywiście płyty z ojcami kładłem. Za 18cm Supermaty dałem 27 zł/m2 plus 150 za transport. Wcześniej 12 rolek miałem z lokalnej hurtowni w tej samej mniej więcej cenie. Płyty dawałem raz. Poddasze jest proste, bez trudnych kątów. Ściany na połączenia ślizgowe. Chyba nie popęka. A jak nawet, to to tylko sypialnia
  20. Avatar Spirea
    przyłączam się do gratulacji. Robiłeś pojedynczą czy podwójna płytę? Ile płaciłeś za te 18cm wełny?
Strona 1 z 6